Jsmpeg-vnc

Jsmpeg-vnc

0.1
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Jsmpeg-vnc
Jsmpeg-vnc
Jsmpeg-vnc

Bilgisayar Oyunlarını Tarayıcıda Oynatma Programı

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 2 yıl önce

Jsmpeg-vnc ile bilgisayarınızda oynadığınız herhangi bir oyunu mobil cihazlarınızın veya diğer bilisayarlarınızın tarayıcısında oynayabilirsiniz

Jsmpeg-vnc kullanıcılara bilgisayarlarında oynadıkları oyunu başka bir bilgisayarın veya mobil cihazın ekranına aktarma ve o cihaz üzerinden oynayabilme imkanı veren bir stream aracı. 

Tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir oyun aracı olan Jsmpeg-vnc, temel olarak güncel oyunları çalıştırabilme potansiyeline sahip olan bilgisayarınızdaki görüntüyü bir videoya dönüştürüyor ve bu video yayınını ağ bağlantınız üzerinden başka bilgisayarlara, cep telefonlarına veya mobil cihazlara aktarıyor. Sonrasında bu yayın internet tarayıcıları üzerinden takip edilebiliyor. Ayrıca klavye ve fare komutlarınız da düşük gecikme değerleriyle sunucu bilgisayara aktarılıyor. Bu sayede oldukça yüksek kaliteli grafiklerle tarayıcınız üzerinde oyun oynayabiliyorsunuz.

Jsmpeg-vnc'i kendi bilgisayarlarımızda test ettiğimizde yazılımın akıcı bir şekilde görüntü aktarabildiğini ve komutları aktarmada gecikme süresinin oldukça kısa olduğunu gördük. Jsmpeg-vnc ile kendi bilgisayarınızda oyun oynuyormuşçasına düşük donanımlı dizüstü veya masaüstü bilgisayarlarda oyun oynayabiliyorsunuz. Bu sayede 64 bit işletim sistemi veya yüksek donanım gereksinimi olan oyunları yeni bilgisayarlarınızda çalıştırarak görüntüyü 32 bit işletim sistemine sahip olan veya düşük donanıma sahip olan eski bilgisayarınıza aktarabilir ve oyunu oynayabilirsiniz.

Jsmpeg-vnc'i mobil cihazlarımızda test ettiğimizde ise görüntünü akıcı değildi ve dokunmatik kontroller yetersiz kalmaktaydı. Ayrıca kontrolleri yapılandırma imkanı da bulunmamakta. Yazılımın gelecek sürümlerinde bu problemin çözülebilmesi muhtemel.

Jsmpeg-vnc şu an için ses aktarmamakta. Ekran görüntülerinde Jsmpeg-vnc'i kullanarak tarayıcıda GTA 5 oynama işini nasıl gerçekleştirebildiğimizi görebilirsiniz.

Programın kullanımı biraz karışık olduğundan Jsmpeg-vnc ile oyunları nasıl tarayıcılara aktarabileceğinizi bu blog yazımızda anlattık:

GTA 5 Tarayıcıda ve Mobil Cihazlarda Nasıl Oynanır

Jsmpeg-vnc için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
73 / 9,839
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1

Oyun Araçları Popülerleri

 1. DirectX
  DirectXMicrosoft DirectX 11 Sürücüleri
 2. Rockstar Social Club
  Rockstar Social ClubRockstar Games Social Club Programı
 3. Microsoft DirectX Drivers (Windows 98/98SE/Me) 8.1
  Microsoft DirectX Drivers (Windows 98/98SE/Me) 8.1Microsoft DirectX 8.1 Sürücüleri
 4. Steam
  SteamOnline Oyun Platformu
 5. Minecraft Forge
  Minecraft ForgeMinecraft İçin Mod Yükleme Programı