iPhone 8
HITMAN

HITMAN

Demo
Editör Puanı: 3.5/5
3.5
HITMAN
HITMAN
HITMAN
HITMAN
HITMAN
HITMAN
HITMAN
HITMAN
HITMAN
HITMAN
HITMAN
HITMAN
HITMAN

TPS Türünde Suikast Oyunu

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 3 ay önce

Dünyanın en iyi suikastçisi Ajan 47 yeni macerasıyla karşımızda!

HITMAN video oyunlarının en ünlü kahramanlarından olan Ajan 47'nin yeni maceralarını bilgisayarımıza taşıyan TPS türünde gizlilik ttabanlı bir aksiyon oyunu.

2016 yılında çıkış yapmış olan bu yeni HITMAN oyununun serinin önceki oyunlarından en büyük farklı oyunculara içeriğin artık farklı bir yapıda sunuluyor oluşu. Hatırlanacağı üzere önceki HITMAN oyunlarında klasik bir şekilde oyunun başından sonuna kadar tek bir senaryo boyunca ilerlemeye ve oyunu bitirmeye çalışıyorduk. Yeni HITMAN oyununda ise artık bizi dizi tadında bir macera bekliyor; yani oyundaki hikaye bölümler şeklinde oyunculara sunuluyor. HITMAN'in ilk versiyonunda bu bölümler halindeki maceranın belli bir kısmını oynayabiliyorsunuz. Oyunda düzenli aralıklarla yeni bölümler ekleniyor. Oyuncular dilerlerse baştan bu bölümlerin hepsini satın alabiliyorlar, dilerlerse giriş bölümünü satın alarak oyun hakkında fikir sahibi olabiliyorlar.

HITMAN'in FULL EXPERIENCE paketi oyunun ilk çıkan versiyonunu ve oyun için çıkacak diğer bölümleri kapsıyor. Yani bu paketi satın aldığınızda önümüzdeki aylarda çıkacak her yeni içerik için ödeme yapmanız gerekmiyor. INTRO PACK'ta ise sadece oyunun giriş bölümü ile Paris bölümüne sahip oluyorsunuz. Bunun yanında Contracts modu, Escalation modu, zorlu hedefler ve diğer canlı içerikler bu oaket ile birlikte sahip olacağınız şeyler. INTRO PACK doğal olarak diğer paketlere göre daha ekonomik. UPGRADE PACK ise eğer INTRO PACK'i satın aldıysanız ve oyun için yayınlanacak ek içeriklere sahip olmak istiyorsanız satın alabileceğiniz yükseltme paketi.

Güncelleme: Oyunun ilk 2 bölümü artık ücretsiz olarak oynanabiliyor.

HITMAN'i dilerseniz tek başınıza, dilerseniz online olarak oynayabiliyorsunuz. Yüksek kaliteli grafiklerle donatılmış HITMAN'in minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

HITMAN Sistem Gereksinimleri

- 64 Bit Windows 7 işletim sistemi

- 3.3 GHZ Intel Core i5 2500K veya AMD Phenom II X4 940 işlemci

- 8 GB RAM

- Nvidia GeForce GTX 660 veya AMD Radeon HD 7870 ekran kartı

- DirectX 11

- 50 GB boş depoalama alanı

HITMAN için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
335 / 9,277
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Win10/Win8.1
Üretici:
SQUARE ENIX

Aksiyon Popülerleri

 1. Grand Theft Auto 5
 2. Zula
  ZulaTürk Yapımı Ücretsiz FPS Oyunu
 3. Critical Ops
  Critical OpsÜcretsiz Online FPS Oyunu
 4. Counter Strike Global Offensive
  Counter Strike Global OffensiveYeni Counter-Strike Oyunu
 5. Call Of Duty 2
  Call Of Duty 2Tek Oyunculu Aksiyon Oyunu