GTA 5 Türkçe Yama

GTA 5 Türkçe Yama

1.6.4
Editör Puanı: 4.5/5
4.5

4 Kullanıcı: 5/5

5
GTA 5 Türkçe Yama
GTA 5 Türkçe Yama
GTA 5 Türkçe Yama
GTA 5 Türkçe Yama
GTA 5 Türkçe Yama
GTA 5 Türkçe Yama
GTA 5 Türkçe Yama

GTA 5 Türkçe Yama ile GTA 5'i Türkçe Olarak Oynayabilirsiniz!

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 2 yıl önce

NOT: Rockstar, GTA Online modunda kullanıcı modlarına izin vermediği için GTA Online oynarken GTA 5 Türkçe Yama'yı kapatmanız önerilir. Bu yamanın kapatılmaması oyundan banlanmanıza sebep olabilir. Olası problemlerde sorumluluk kullanıcıya aittir.

GTA 5 Türkçe Yama eğer bilgisayarlarınızda GTA 5'i Türkçe olarak oynamak isterseniz kullanabileceğiniz Türkçe dil paketi.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz GTA 5 Türkçe Yama, GTA Türk ekibi tarafından hazırlanarak oyun severlerin beğenisine sunulmuş. Bu çalışma temel olarak GTA 5 içerisindeki diyalogların altyazılarını, menüleri, oyun içinde kullandığınız telefonunuzun menüsünü, kısa mesajlarınızı, e-postalarınızı ve diğer metinleri İngilizce'den Türkçe'ye çeviriyor. Eğer yabancı dil bilgisine sahip değilseniz GTA 5 Türkçe Yama ile oyunun hikayesini ve görevleri daha rahat anlayabilir ve oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

GTA 5 Türkçe Yama yüklemek için ilk olarak sayfamızdan GTA 5 Türkçe Yama dosyasını indirin ve Winrar arşiv yöneticisi ile bu dosyayı açın. Arşiv dosyasının içerisindeki gtavturk_setup_v1.0.exe dosyasını çalıştırın. Bu yazılımı yükledikten sonra bilgisayarınıza GTA 5 Türkçe Yama yükleme aracı kurulacaktır. Bu GTA 5 Türkçe Yama yükleme aracının kurulumu tamamlandıktan sonra programı çalıştırın ve bilgisayarınızda GTA 5'in yüklü olduğu klasörü seçin. Program ana penceresinde "Yükle" seçeneğini seçerek GTA 5 Türkçe Yama'yı yükleme işlemini başlatabilirsiniz. Dilerseniz "Kaldır" seçeneğini kullanarak yamayı devre dışı bırakabilir ve GTA Online modunu oynayabilirsiniz.

GTA 5 Türkçe Yama sisteminizle birlikte otomatik başlayabiliyor. GTA 5 için güncelleme yayınlandığında GTA 5 Türkçe Yama devre dışı kalacaktır. Fakat GTA 5 Türkçe Yama yükleme programı güncellemeleri otomatik olarak denetleyip yeni GTA 5 Türkçe Yama kurulum dosyalarını indirebiliyor. Bu sayede yeni GTA 5 sürümü yayınlandığında en kısa süre içerisinde GTA 5 Türkçe Yama ile oyunu oynamaya devam edebiliyorsunuz.

GTA 5 Türkçe Yama için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
216 / 40,185
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Win8.1
Üretici:
GTA Türk

Dil Yamaları Popülerleri

 1. GTA IV Türkçe Yama
  GTA IV Türkçe YamaGTA 4 oyununun Yüzde 100 Türkçe dil paketi.
 2. Call of Duty: MW3 Türkçe Dublaj
  Call of Duty: MW3 Türkçe DublajCall of Duty Modern Warfare için Türkçe Seslendirme Paketi
 3. City Car Driving Türkçe Yama
  City Car Driving Türkçe YamaCity Car Driving Oyunu İçin Türkçe Yama
 4. PES 2016 Türkçe Yama
  PES 2016 Türkçe YamaPES 2016 Türkçe Dil Paketi
 5. PES 2015 Türkçe Spiker
  PES 2015 Türkçe SpikerPES 2015 için Türkçe Spiker Yaması