GTA 5 Türkçe Yama

GTA 5 Türkçe Yama

1.6.4
Editör Puanı: 4.5/5
4.5

4 Kullanıcı: 5/5

5
GTA 5 Türkçe Yama
GTA 5 Türkçe Yama
GTA 5 Türkçe Yama
GTA 5 Türkçe Yama
GTA 5 Türkçe Yama
GTA 5 Türkçe Yama
GTA 5 Türkçe Yama

GTA 5 Türkçe Dil Paketi

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 2 yıl önce

GTA 5 Türkçe Yama ile GTA 5'i Türkçe Olarak Oynayabilirsiniz!

NOT: Rockstar, GTA Online modunda kullanıcı modlarına izin vermediği için GTA Online oynarken GTA 5 Türkçe Yama'yı kapatmanız önerilir. Bu yamanın kapatılmaması oyundan banlanmanıza sebep olabilir. Olası problemlerde sorumluluk kullanıcıya aittir.

GTA 5 Türkçe Yama eğer bilgisayarlarınızda GTA 5'i Türkçe olarak oynamak isterseniz kullanabileceğiniz Türkçe dil paketi.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz GTA 5 Türkçe Yama, GTA Türk ekibi tarafından hazırlanarak oyun severlerin beğenisine sunulmuş. Bu çalışma temel olarak GTA 5 içerisindeki diyalogların altyazılarını, menüleri, oyun içinde kullandığınız telefonunuzun menüsünü, kısa mesajlarınızı, e-postalarınızı ve diğer metinleri İngilizce'den Türkçe'ye çeviriyor. Eğer yabancı dil bilgisine sahip değilseniz GTA 5 Türkçe Yama ile oyunun hikayesini ve görevleri daha rahat anlayabilir ve oyunu daha eğlenceli hale getirebilirsiniz.

GTA 5 Türkçe Yama yüklemek için ilk olarak sayfamızdan GTA 5 Türkçe Yama dosyasını indirin ve Winrar arşiv yöneticisi ile bu dosyayı açın. Arşiv dosyasının içerisindeki gtavturk_setup_v1.0.exe dosyasını çalıştırın. Bu yazılımı yükledikten sonra bilgisayarınıza GTA 5 Türkçe Yama yükleme aracı kurulacaktır. Bu GTA 5 Türkçe Yama yükleme aracının kurulumu tamamlandıktan sonra programı çalıştırın ve bilgisayarınızda GTA 5'in yüklü olduğu klasörü seçin. Program ana penceresinde "Yükle" seçeneğini seçerek GTA 5 Türkçe Yama'yı yükleme işlemini başlatabilirsiniz. Dilerseniz "Kaldır" seçeneğini kullanarak yamayı devre dışı bırakabilir ve GTA Online modunu oynayabilirsiniz.

GTA 5 Türkçe Yama sisteminizle birlikte otomatik başlayabiliyor. GTA 5 için güncelleme yayınlandığında GTA 5 Türkçe Yama devre dışı kalacaktır. Fakat GTA 5 Türkçe Yama yükleme programı güncellemeleri otomatik olarak denetleyip yeni GTA 5 Türkçe Yama kurulum dosyalarını indirebiliyor. Bu sayede yeni GTA 5 sürümü yayınlandığında en kısa süre içerisinde GTA 5 Türkçe Yama ile oyunu oynamaya devam edebiliyorsunuz.

GTA 5 Türkçe Yama için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
373 / 44,051
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Win8.1
Üretici:
GTA Türk

Dil Yamaları Popülerleri

 1. GTA IV Türkçe Yama
  GTA IV Türkçe YamaGTA 4 oyununun Yüzde 100 Türkçe dil paketi.
 2. Call of Duty: MW3 Türkçe Dublaj
  Call of Duty: MW3 Türkçe DublajCall of Duty Modern Warfare için Türkçe Seslendirme Paketi
 3. Papers, Please Türkçe Yama
  Papers, Please Türkçe YamaPapers, Please Oyunu için Türkçe Dil Yaması
 4. Grand Theft Auto : Vice City Türkçe Yama (GTA)
 5. City Car Driving Türkçe Yama
  City Car Driving Türkçe YamaCity Car Driving Oyunu İçin Türkçe Yama