GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu

GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu

Editör Puanı: 4.5/5
4.5
GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu
GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu
GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu
GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu

GTA 5 için Note 7 Bombası Modu

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 8 ay önce

Bu GTA 5 modu oyuna Galaxy Note 7 bombasını ekliyor

NOTGTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu resmi bir GTA 5 modu değildir. Bu modu kullanmanız eğer oyunun orijinal versiyonuna sahipseniz oyun sunucularından banlanmanıza sebep olabilir. Bu modun kullanımından oluşabilecek problemler kullanıcı sorumluluğundadır. Modu yüklemeden önce oyun dosyalarınızı yedekleminizi öneririz. Bu mod yüklüyken oyunun Online modunu açmamanızı tavsiye ediyoruz.

Hatırlanacağı üzere Samsung, Galaxy Note 7 telefonunu piyasaya sürdükten sonra bu telefonlarda yaşanan batarya problemi Note 7 telefonların alev almasına ve patlamasına sebep olmuştu. Birkaç olayda bu durum insanların yaralanmasına ve maddi zarar yaşamasına yol açmış, hatta uluslararası uçuşlarda Galaxy Note 7'lerin uçağa alınması bile yasaklanmıştı. Sonuçta Samsung, bütün Note 7 telefonları geri çağırmıştı. Anlaşılan o ki Samsung, GTA 5'teki Note 7 telefonları unutmuş.

İndireceğiniz bu ücretsiz GTA 5 modu oyuna Note 7 telefonları ekliyor. Fakat bu sefer Note 7'yi oyunda iletişim aracı olarak değil bir silah olarak kullanıyoruz. Galaxy Note 7'yi bir bombaya çeviren bu mod sayesinde Los Santos sokaklarında terör estirebilmemiz mümkün. Note 7'leri oyun içinde kullanabilmek için silah dükkanını ziyaret etmemiz ve telefonu satın almamız gerkeiyor. Normalde GSM ve teknoloji marketlerinde satılan Note 7'yi silah dükkanlarından satın almak ise ilginç bir durum.

GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu Nasıl Yüklenir?

- w_ex_pe.ydr/w_ex_pe_hi.ydr and w_ex_pe.ytd adlı dosyayı GTA 5'in kurulu olduğu klasör içindeki updatex64dlcpackspatchday8ngdlc.rpfx64modelscdimagesweapons.rpf klasörüne kopyalayın.

- Eğer patchday8ng klasörü yoksa dosyayı updatex64dlcpackspatchday3ngdlc.rpfx64modelscdimagesweapons.rpf klasörüne kopyalayabilirsiniz

GTA 5 Patlayan Galaxy Note 7 Modu için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
1 / 1,560
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Win10
Üretici:
HitmanNiko

Mod ve Senaryo Popülerleri

 1. Euro Truck Simulator 2 Save Dosyası
  Euro Truck Simulator 2 Save DosyasıETS 2 Oyunu için Yüzde 100 Save Dosyası
 2. GTA San Andreas SA-MP
  GTA San Andreas SA-MPGTA San Andreas Multiplayer Mod Eklentisi
 3. LFS Şahin Yaması
  LFS Şahin YamasıLFS Oyunu için Şahin Yaması
 4. Euro Truck Simulator 2 Türkiye Haritası Modu
 5. GTA: Vice City Multiplayer
  GTA: Vice City MultiplayerGTA Vice City Online Paketi