GTA 5 Hileleri

GTA 5 Hileleri

Editör Puanı: 5/5
5
GTA 5 Hileleri
GTA 5 Hileleri
GTA 5 Hileleri

GTA 5 Oyunu Hile Paketi

Barış YANIK Son güncelleme 2 yıl önce

PlayStation üzerinde GTA 5 oynayan oyunculara oyundaki tüm araba, silah ve para hilelerini gösteren hile paketi.

GTA 5 Hileleri, ziyaretçilerimiz için özel olarak hazırladığımız GTA 5 (PlayStation) hile paketi. Eğer PlayStation 3 veya 4 üzerinde GTA 5 oynuyorsanız ve şifre girerek hileli oyun oynamak istiyorsanız bu paketi indirerek tüm hilelere ulaşabilirsiniz.

GTA 5 araba hileleri, para hileleri, oyuncu hileleri, Dünya hileleri, eşya hileleri, çatışma hileleri olarak farklı kategorilerdeki tüm GTA 5 şifrelerine erişebileceğiniz paket içerisinde 3 adet resim bulunuyor. Bu resimleri bilgisayarınızın ekranında açarak oyun oynarken istediğiniz şifreleri hemen girebiliyorsunuz. Serinin daha önceki oyunları olan GTA 4 ve GTA 3'deki hilelere göre daha fazla ve karışık tuş kombinasyonu gerektiren hileleri girerken oyunu duraklatmanız sizin yararınıza olacaktır.

GTA 5'in ilk çıkış haberi yapıldığı günden bu yana popüleritesi bir nebze olsun kaybetmemiş hatta sürekli daha popüler hale gelmiş bir açık Dünya oyunu. PC versiyonunun çıkış tarihi sürekli ertelenen oyunun Rockstar tarafından açıklanan son çıkış tarihi ise 24 Mart 2015. Ön satışa sunulan GTA 5'i satın almak için Aral ve Steam üzerindeki sayfalarını tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

GTA 5'in PC versiyonu çıktıktan sonra yeni hile paketini de en kısa süre içerisinde hazırlayarak sizlere sunacağız. GTA 6 ile ilgili basına sızan haber ve detaylarını okumak için GTA 6 bloğumuza göz atarak oyunun ne zaman çıkacağı ve nerede geçeceği hakkında bilgilere ulaşabilirsiniz.

GTA 5 Hileleri için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
193 / 21,628
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Üretici:
Tamindir

Hile Programları Popülerleri

 1. Cheat Engine
  Cheat EngineOyun Hile Programı
 2. ClashBot
  ClashBotClash of Clans Bot Programı
 3. GTA 5 Hileleri
  GTA 5 HileleriGTA 5 Oyunu Hile Paketi
 4. GTA 5 PC Hileleri
  GTA 5 PC HileleriGTA 5 Bilgisayar Hileleri
 5. GTA San Andreas Şifreleri
  GTA San Andreas ŞifreleriGrand Theft Auto : San Andreas hileleri