GT Racing 2

GT Racing 2

(Windows)
Editör Puanı: 5/5
5

1 Kullanıcı: 3/5

3
GT Racing 2
GT Racing 2
GT Racing 2
GT Racing 2
GT Racing 2

Windows 8.1 için Ücretsiz Yarış Oyunu

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 3 yıl önce

Asphalt 8 gibi başarılı yarış oyunlarıyla tanınan mobil oyun geliştiricisi Gameloft bir diğer yarış oyunu GT Racing 2'yi Android ve iOS akıllı telefon ve tabletlerin ardından Windows 8.1 işletim sistemini kullanan bilgisayarlar ve tabletler için de yayınladı.

Ücretsiz olarak oynayabileceğiniz GT Racing 2 Gameloft'un geliştirdiği Asphalt 8'den gerçekçiliği ile ayrılan bir oyun. GT Racing 2'de gerçek lisanlı arabaları kullanabilirken oyunun fizik motoru bize gerçeğe çok yakın bir sürüş deneyimi yaşatıyor. Bunun yanında oyunun grafiklerinde de gerçekçiliği pekiştirecek öğeler mevcut.

GT Racing 2'de 30'un üzerinde otomobil üreticisinin geliştirdiği 67 hız canavarını yarışlarda kontrol edebiliyoruz. Oyunda Ferrari, Ford, Mercedes-Benz, Audi, Nissan, Dodge ve daha birçok farklı üreticinin araçları yer almakta. Kazanacağımız yarışlar ve toplayacağımız ödüllerle yeni araçları satın alabilmekteyiz.

13 farklı yarış pistine yer veren GT Racing 2 bize oyunu hem tek kişilik hem de diğer oyunculara karşı oynama imkanı veriyor. Oyunda farklı oyun modları da bulunmakta ve bu sayede oyunculara sunulan içerik zenginleştirilmekte.

GT Racing 2 sersinin bir önceki oyununa göre önemli geliştirmelere sahip. Bir önceki oyunlarda yer alan yarışlar arası tamir süreleri ve onarım masrafları oyundan kaldırılmış. Böylece yarışlara kesintisiz olarak devam edebiliyoruz.

GT Racing 2'de aracımızı kokpit kamerası ile de kontrol edebiliyoruz. Araçların kokpitleri de gerçeğe uygun olarak oyuna aktarılmış. Oyunda farklı hava şartları ve günün değişik saatleri grafik motoru sayesinde GT Racing 2'de gerçekçi bir şekilde yer alıyor.

Eğer üst kalite gerçekçi bir yarış oyunu oynamak isterseniz GT Racing 2'yi kesinlikle denemelisiniz.

GT Racing 2 için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
162 / 87,377
İşletim Sistemi:
Win8.1
Üretici:
Gameloft

Araba Popülerleri

 1. Live for Speed: S2
  Live for Speed: S2Online Yarış Simülasyonu Oyunu
 2. Need for Speed: World
  Need for Speed: WorldÜcretsiz Online Yarış Oyunu
 3. Asphalt 8: Airborne
  Asphalt 8: AirborneWindows 8 için Asphalt 8: Airborne Oyunu
 4. NFS Underground
  NFS UndergroundModifiyeli Araba Yarışı Oyunu
 5. BMW M3 Challenge
  BMW M3 ChallengeÜcretsiz Araba Yarışı