iPhone 8
Grand Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas

(Windows)
Editör Puanı: 5/5
5

7 Kullanıcı: 5/5

5
Grand Theft Auto: San Andreas
Grand Theft Auto: San Andreas
Grand Theft Auto: San Andreas
Grand Theft Auto: San Andreas

Windows 8.1 için GTA Oyunu

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 4 yıl önce

Grand Theft Auto: San Andreas ilk olarak Rockstar Games tarafından 2004 yılında dönemin oyun konsolları ve bilgisayarlar için yayınlanmış olan ve milyonlarca oyun sever tarafından oynanarak bir klasik olmuş efsane oyunun Windows 8.1 işletim sistemine uyarlanmış versiyonudur.

Orjinal GTA San Andreas oyununu masaüstü ve dizüstü bilgisayarlarımızda oynamak istediğimizde bu çözünürlük uyuşmazlıkları ve ekran kartı uyuşmazlıkları gibi problemlerden ötürü mümkün olmamaktaydı. Bu nedenle GTA San Andreas oyununun yenilenmiş bir versiyonuna ihtiyaç duyuluyordu.

Grand Theft Auto: San Andreas'ın Windows 8.1 versiyonu bize aynı eğlenceyi gelişmiş teknik özelliklerle sunmakta. Oyunda Carl Johnson adlı kahramanımızın hikayesine tanık oluyoruz. Carl, birkaç sene önce çocukluğunun geçtiği Los Santos'tan ayrılarak kendi yolunu çizmeye çalışmıştır. Los Santos suç, uyuşturucu ve yolsuzluğun hakim olduğu bir bataklık halindedir.

Carl Johnson'ın Los Santos'tan ayrı kaldığı 5 yılın ardından annesinin öldürüldüğü haberini alıyor ve Los Santos'a geri dönmek zorunda kalıyor. Carl'ın ailesi dağılmış, arkadaşları ise kıyametin eşiğine gelmiştir. Carl'ın Los Santos'a ayak basmasıyla birlikte yolsuz polislerin onu cinayetle suçlaması ise herşeye tuz biber oluyor ve Carl artık San Andreas eyaletini suçtan arındırmaya ve düzeni sağlamaya yemin ediyor.

Grand Theft Auto: San Andreas'ta geliştirilen özellikler şunlardır:

 • Yenilenmiş yüksek çözünürlüklü grafikler, ışıklandırmalar, zenginleştirilmiş renk paleti ve geliştirilmiş karakter modelleri
 • Farklı kontrol şemaları, kolay kontrol yapısı
 • Ayarlanabilir grafik seçenekleri 

Grand Theft Auto: San Andreas oyun severlere geniş bir açık dünya ve uzun bir oyun süresi sunuyor. Oyunda ana görevlerin peşinde koşabileceğimiz gibi serbest bir şekilde San Andreas'ın 3 önemli şehri olan Los Santos, San Fierro ve Las Venturas'ı keşfedebilmekteyiz.

Grand Theft Auto: San Andreas için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Grand Theft Auto: San Andreas crack, Grand Theft Auto: San Andreas serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Ücretli
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
1,256 / 250,954
İşletim Sistemi:
Win8.1
Üretici:
Rockstar Games

Aksiyon Popülerleri

 1. Grand Theft Auto 5
 2. Zula
  ZulaTürk Yapımı Ücretsiz FPS Oyunu
 3. Critical Ops
  Critical OpsÜcretsiz Online FPS Oyunu
 4. Counter Strike Global Offensive
  Counter Strike Global OffensiveYeni Counter-Strike Oyunu
 5. Call Of Duty 2
  Call Of Duty 2Tek Oyunculu Aksiyon Oyunu