Fruit Ninja

Fruit Ninja

(Windows)
Editör Puanı: 4/5
4
Fruit Ninja
Fruit Ninja
Fruit Ninja

Windows 8 için Eğlenceli Meyve Kesme Oyunu

Erkan Calp Son güncelleme 3 yıl önce

Fruit Ninja, dünya genelinde milyonlarca oyuncusu bulunan beceri oyunudur. Elinizi oldukça keskin bir ninja kılıcı gibi kullanarak önünüze atılan meyveleri seri bir şekilde kesmeye çalıştığınız oyun sizi kısa sürede içerisine çekecek kadar başarılı.

Boş zamanlarınızda hem kafa yormadan hem de zevk alarak oynayabileceğiniz bir beceri oyunu arıyorsanız bu arayışınıza Fruit Ninja ile son verebilirsiniz. Oynanışı çok basit olan oyunu oynadıkça oynamak isteyecek, tabletinizi elinizden bırakamayacak veya bilgisayar başından hemen kalkmayacaksınız.

Hem dokunmatik kontrollerle hem de fare ile oynayabileceğiniz oyunda Classic, Zen ve Arcade modu seçeneklerinin her biri ayrı eğlence sunuyor. Meyveleri ıskalama lüksünüzün olmadığı Classic mod, bir buçuk dakika süre boyunca olabildiğince fazla sayıda meyve kesmeniz gereken, meyvelerin yanı sıra bombaların da havada uçuştuğu Zen mod ve bombaların yanında puanınızı artıran güçlendiricilerle karşılaşacağınız Arcade mod…

Fruit Ninja oyunun Windows 8 cihazlar için tasarlanmış sürümü satın alma gerektirmekte. Deneme sürümünde oyun modlarının her biri 10 kullanım ile sınırlandırılmış.

Fruit Ninja için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Fruit Ninja crack, Fruit Ninja serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
5 / 3,687
İşletim Sistemi:
Win8/Win8.1

Arcade Popülerleri

  1. Super Mario Forever
    Super Mario ForeverSüper Kahraman Mario Oyunu
  2. DXBall
  3. Super Mario Flayer
  4. Transformice
    TransformiceWindows İçin MMO Platform Oyunu
  5. Grand Theft Auto