FrogSling 2

FrogSling 2

(Windows)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
FrogSling 2
FrogSling 2
FrogSling 2
FrogSling 2
FrogSling 2

Windows 8 Sapanla Kurbağa Fırlatma Oyunu

Erkan Calp Son güncelleme 2 yıl önce

Çocukların da Eğlenerek Oynayabileceği Bir Beceri Oyunu

FrogSling 2, Windows 8 tablet ve bilgisayarınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz keyifli beceri oyunlarından biri. Adından da anlayacağınız üzere sapanın ucuna iliştirdiğimiz kurbağaları gösterilen hedeflere doğrultmak ve vurmak suretiyle puan kazanılarak ilerleyen bir yapım ve hem arayüz hem de oynanış yönünden daha çok çocuklara hitap ettiğini söyleyebilirim.

DinoGames tarafından geliştirilen ve sadece Windows kullanıcılarının beğenisine sunulan FrogSling’in devamı niteliğinde hazırlanan FrogSling 2’de amacınız etrafta başıboş gezinen kurbağaları sapanınızın ucuna iliştirmek ve fırlatmak. Tabii ki gelişigüzel bir şekilde değil. Gösterilen hedefler ise bölümden bölüme değişiyor. Kurbağaları ilk bölümlerde su kovalarına, basketbol potasına fırlatıyorsunuz ve hedefler sabit olduğundan hiçbir zorluk yaşamadan hızlı bir şekilde tamamlıyorsunuz. Ancak ilerledikçe hem hedefler değişiyor hem de hedefler hareketli olarak karşınıza çıkıyor. Öte yandan daha fazla puan kazanmak için daha fazla kurbağayı sapana takmanız gerekiyor.

Hız ve beceri gerektiren gerek müzikleri gerekse de oynanışı ile eğlenceli bir yapım olan FrogSling 2’nin kontrollerinden bahsedecek olursam oldukça basit olduğunu söyleyebilirim. Farenin sol tuşuna bastıktan sonra (Dokunmatik ekranlı Windows cihaz üzerinden oynuyorsanız ekranın herhangi bir yerine dokunarak) tek yapmanız gereken noktalara dikkat ederek kurbağayı hedefe göndermek. Kontrollerden oyunun basit olduğu yargısına varabilirsiniz ve ilk bölümler için haklısınız ancak sonraki bölümlerde bunun böyle olmadığını görüyorsunuz.

Windows cihaz üzerinde oyun oynamaya meraklı çocuğunuz veya küçük kardeşiniz varsa bu oyunu gönül rahatlığıyla beğenisine sunabilirsiniz. Tabii ki beceri türünde oyunlarından hoşlanıyorsanız siz de indirip deneyebilirsiniz.

FrogSling 2 için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
18 / 3,221
İşletim Sistemi:
Win8/Win10/Win8.1
Üretici:
DiNoGames

Çocuk Popülerleri

 1. Pepee İle İlk Oyunum
  Pepee İle İlk OyunumWindows 8 için Pepee Oyunu
 2. My Talking Angela
  My Talking AngelaWindows 8.1 için Konuşan Kedi Angela Oyunu
 3. Hayatım Çiftlik
  Hayatım ÇiftlikEğlenceli Çiftlik Oyunu
 4. 2013`ün En İyi Flash Oyunları - Paketi
  2013`ün En İyi Flash Oyunları - Paketi2013 İçin Seçtiğimiz En İyi Ücretsiz Flash Oyunlar
 5. Bedava Flash Oyun Paketi
  Bedava Flash Oyun Paketi2012 İçin Seçtiğimiz En Güzel Flash Oyunlar