Flow Free

Flow Free

(Windows)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Flow Free
Flow Free
Flow Free

Windows 8 için Bağımlılık Yapan Bulmaca Oyunu

Erkan Calp Son güncelleme 3 yıl önce

Flow Free, Windows 8 tablet ve bilgisayarınızda oynayabileceğiniz kısa sürede bağımlığısı olacağınız bir bulmaca oyunudur. Ücretsiz olan oyunda akışı sağlamak için birbirinden zorlu bumacalar sizleri bekliyor.

Bağımlılık yaratan bulmaca türündeki oyun Flow Free’de amacınız çeşitli renklerdeki boruları birbirlerine bağlayarak akışı sağlamak. 1000’e yakın ücretsiz bölümün yer aldığı oyunun başlangıcında aynı renkteki boruları eşleştirmek oldukça basit. Ancak seviye atladıkça açılan yenşi bölümlerde size verilen boru sayısı artdığından ve alan genişlediğinden işiniz oldukça zorlaşıyor ve daha fazla kafa yormanız gerekiyor. Tabii ki amacınız sadece renkli boruları eşleştirmek değil. Bölümleri tamamlayabilmeniz için panoda hiçbir boş alan bırakmamanız gerekiyor. Ne kadar boş alan kaldığı yüzde olarak ekranın sağ bölümünden görebilir, ona göre farklı çözümler üretebilirsiniz.

Klasik, Bonus, Köprü, Jumbo gibi çeşitli seviye paketlerinin yer aldığı bulmaca oyunu Flow Free’de serbest oyun modu ve zamana karşı olmak üzere 2 farklı oyun modu bulunuyor. Serbest oyun modunda süre sınırı bulunmuyor. Diğer oyun modunda –tahmin edeceğiniz üzere- pano boyutu ( 5x5, 6x6, 7x7, 8x8, 9x9) ve süre seçimi ( 30 sn, 1 dk, 2 dk, 4 dk) size bırakılıyor ki oyunu bu modda oynamanızı tavsiye ederim.

Renkli arayüzü, vektör grafikleri ve animasyonları, ve eğlenceli ses efektleriyle dikkat çeken Flow Free, kafa yoracağınız harika bulmaca oyunlarından birisi ve kesinlikle oynamalısınız.

Flow Free için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
2 / 4,048
İşletim Sistemi:
Win8/Win8.1
Üretici:
Big Duck Games

Puzzle Popülerleri

 1. Papers, Please
  Papers, PleaseBulmaca Oyunu
 2. Zuma Deluxe
  Zuma DeluxeZuma Oyunu
 3. Balon Patlatma Oyunu
  Balon Patlatma OyunuBalon Patlatma Oyunu
 4. Candy Crush Saga
  Candy Crush SagaWindows 10 için Popüler Bulmaca Oyunu
 5. Candy Crush Soda Saga
  Candy Crush Soda SagaWindows 10 için Candy Crush Soda Saga Oyunu