FlappyBirds Free

FlappyBirds Free

Editör Puanı: 4/5
4
FlappyBirds Free
FlappyBirds Free
FlappyBirds Free

Windows 8 için Popüler Beceri Oyunu

Erkan Calp Son güncelleme 3 yıl önce

Dong Nguyen tarafından geliştirilen ve milyonlarca kullanıcının mobil cihazına giriş yaparak kısa sürede en popüler oyunlar arasına girmeyi başaran Flappy Bird oyunun Windows 8 sürümüdür.

İnternette fırtına gibi esen, bağımlılık yaptığı gerekçesiyle mağazalardan uçurulan Flappy Bird oyunun Windows 8 tablet ve bilgisayarlarda oynanabilen versiyonu. Basit grafiklerle süslenmiş oyunda temel amacınız, üzerindeki pikselleri saydığımız küçük kuşumuzu önümüze çıkan yeşil renkteki borulardan çaptırmadan geçirmek ve en yüksek puanı elde etmek. Kuşu uçurmak için ise tek yapmanız gereken, ekrana dokunmak veya fareyle tıklamak.

Puan durumunuza göre Bronz, Gümüş, Altın ve Platinyum olmak üzere 4 farklı madalya alabildiğiniz sonsuz ilerleme türündeki oyunda elde ettiğiniz yüksek skorları Facebook ve Twitter’da paylaşmanız da mümkün.

En zorlayıcı beceri oyunlarından biri olan, son derece sürükleyici ve kısa sürede bağımlısı olacağınız Flappy Bird oyununu kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim. Yüksek skorlara sahip çılgın Flappy Bird oyuncularının arasına girmeye hazır mısınız?

FlappyBirds Free için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Toplam:
3,185
İşletim Sistemi:
Win8/Win8.1
Üretici:
Ouadie BOUSSAID

Arcade Popülerleri

 1. Super Mario Forever
  Super Mario ForeverSüper Kahraman Mario Oyunu
 2. DXBall
 3. Super Mario Flayer
 4. Transformice
  TransformiceWindows İçin MMO Platform Oyunu
 5. Little Fighter 2
  Little Fighter 2Küçük Dövüşcü Oyunu