Farming Simulator

Farming Simulator

2011 (Windows)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5

7 Kullanıcı: 4.4/5

4.4
Farming Simulator
Farming Simulator
Farming Simulator
Farming Simulator
Farming Simulator
Farming Simulator

Çiftlik Simülasyonu Oyunu

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 2 yıl önce

Farming Simulator'da kendi çiftliğimizi işletme keyfini çıkarıyoruz

Farming Simulator oyunculara kendi çiftliklerini kurma ve çiftçiliği gerçekçi bir şekilde tecrübe etme imkanı veren bir çiftlik simülasyonu.

Farming Simulator 2011 oynayarak bir çiftliği idare etmenin ne kadar zor bir olduğunu görebilmekteyiz. Oyunda temel olarak kırsal alanda kendi çiftliğini yeni kuran bir çiftçinin yerine geçiyoruz. Yeni kurulan bir çiftliği düzene oturtmak için ise oldukça özverili bir şekilde çalışmamız gerekiyor. Şafakla birlikte uyanarak hava karardıktan sonra bile çalışmaya devam ediyoruz, ekinlerimizi ekiyoruz ve hayvanlarımızla ilgileniyoruz.

Farming Simulator'da oyuna çiftliğimizde kullanacağımız araçları ve makinaları seçerek başlıyoruz. Bundan sonra ise çiftlik arazimizi keşfe çıkıyoruz ve neler yapabileceğimizi planlıyoruz. Sonrasında ise çeşitli görevleri tamamlayarak çiftliğimizi geliştiriyoruz. İnekleri beslemek ve çoğalmalarını sağlamak, ineklerden süt sağmak, toprağı ekin yetiştirmeye uygun hale getirmek, tohumları ekmek ve yeni araç, bina ve makinalar elde etmek karşımıza çıkacak görevler arasında.

Farming Simulator çok oyunculu oyun modunu da destekliyor. Bu modda internet üzerinden arkadaşlarınızla oyunu birlikte oynayabiliyor, çiftliklerinizde birbirlerinize yardımcı olabiliyorsunuz. Ayrıca mobil cihazlar üzerinden de oynayabileceğiniz Farming Simulator oyunu ile çiftliğinizi bilgisayara bağlı kalmadan da yönetebilirsiniz.

Farming Simulator'ün kariyer modunda genç bir çiftçi olarka oyuna başladıktan sonra adım adım kendinizi ve çiftliğinizi geliştiriyorsunuz. Oyunda gerçek lisanslı traktörler, hasat araçları, sabanlar, tohum ekim makinaları gibi araçları kullanabiliyorsunuz.

Farming Simulator'ın minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

 • Windows XP işletim sistemi
 • 2.0 GHZ Intel veya AMD işlemci
 • 1 GB RAM
 • 256 MB ekran kartı
 • 1 GB boş depolama alanı
 • Ses kartı

Farming Simulator için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Farming Simulator crack, Farming Simulator serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Ücretli
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
38 / 127,769
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
GIANTS Software

Simülasyon Popülerleri

 1. Euro Truck Simulator 2
  Euro Truck Simulator 2Tır Simülasyon Oyunu
 2. Euro Truck Simulator
  Euro Truck SimulatorTır Simülasyon Oyunu
 3. City Car Driving
  City Car DrivingAraba Simulasyonu
 4. Euro Truck Simulator 2 Hız Yaması
  Euro Truck Simulator 2 Hız YamasıTır Oyunu için Hızlandırma Yaması
 5. Bus Driver
  Bus DriverGerçekçi Otobüs Sürme Oyunu