Demon Crusade

Demon Crusade

Editör Puanı: 4/5
4
Demon Crusade
Demon Crusade
Demon Crusade
Demon Crusade
Demon Crusade

Ücretsiz Tarayıcı Tabanlı MMORPG Oyunu

Cenk Barkın Us Son güncelleme 3 yıl önce

Demon Crusade internet tarayıcısı üzerinden indirmeden oynayabileceğiniz, ücretsiz bir MMORPG oyunudur.

Tarayıcı üzerinden kolayca oynayabileceğiniz Demon Crusade sizlerden sadece bir hesap oluşturmanızı istiyor. Eğer hesap oluşturmak istemiyorsanız Facebook gibi diğer bağlantılarla da oyuna bağlanabilir, sunucu seçip derhal şeytanın topraklarındaki en büyük tehdide baş kaldırabilirsiniz. Üstelik bu oyunda amaç kötülüğe karşı koymak değil, tam tersine ebedi kötülüğü hakim hale getirmek!

Oyuna başladığınızda Pandora isimli bir kızla karşılaşıyoruz ve tüm evreni tehdit eden bir duruma karşı koymak amacıyla bu tuhaf dünyada hayatta kalmaya çalışıyoruz. Pandora'nın davetiyle Şeytanın Konseyi'ne katılarak, tüm gücümüzle halkın kendi kaderini kontrol altına almalarına yardım etmek için yemin ediyoruz.

Demon Crusade oynanış açısından oldukça hızlı, sıkmayacak bir yapı sergiliyor. Karakterinizin seviyesini geliştirmek oldukça kolay, oyunun kullanıcılara sunduğu imkanlar vasıtasıyla eşyalarınızı güçlendirebiliyor, yeni eşyalar satın alabiliyor ve görevlerde sizlere yardımcı olması için savaşçılar çağırabiliyorsunuz. Savaş sistemi oyuncuyu yormayacak bir şekilde, sıra tabanlı olmak üzere tasarlanmış. Siz oyuna alışana kadar zaten zorlayıcı rakiplerle karşılaşmıyorsunuz. Oyunun en iyi taraflarından bir tanesi de oyuncu dostu olarak sizi tüm sisteme kolay ısındırması.

Oyunda 3 ayrı sınıf var: Savaşçı, Okçu ve Büyücü. Bu karakterlerin kendilerine özel güçleri ve bazı avantajları bulunuyor. Örneğin, Savaşçı yakın mesafede daha dayanıklıyken Okçu daha atik ve daha size yaklaşamadan rakipleri devirebilecek hıza sahip. Büyücü karakterleri ise oyunda muazzam görünen yetenekleriyle tam bir görsel şölen yapıyorlar.

Demon Crusade oyun boyunca diğer oyuncularla etkileşimi sürdürmenizi, arkadaş eklemenizi, sohbet imkanı ve bir MMORPG'nin sağlayabileceği neredeyse tüm özellikleri sağlıyor. Tüm bunları kurulum gerektirmeden yapıyor olması oyunu ön plana çıkaran en önemli özelliklerden bir tanesi.

Siz de rahatça oynanabilen ve kurulum istemeyen hızlı bir online oyun arıyorsanız Demon Crusade'i denemeli ve şeytanın topraklarında hüküm sürmeyi denemelisiniz.

Demon Crusade için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
1 / 1,094
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/WinXP/Win8.1
Üretici:
GAME 321

Macera ve RPG Popülerleri

 1. GTA 5 %100 Save
  GTA 5 %100 SaveGTA 5 İçin 0 Bitmiş Save Dosyası
 2. Unturned
  UnturnedÜcretsiz Online Zombi Oyunu
 3. Mount & Blade II: Bannerlord
  Mount & Blade II: BannerlordOrta Çağ Dövüş Simülasyonu
 4. Point Blank
  Point BlankOnline MMOFPS Oyunu
 5. Mount&Blade Warband
  Mount&Blade WarbandTürk Yapımı Rol Yapma Oyunu