Deer Drive

Deer Drive

(Mac)
Editör Puanı: 3.5/5
3.5
Deer Drive
Deer Drive
Deer Drive
Deer Drive
Deer Drive
Deer Drive

Geyik Avcılığı Oyunu

Cenk Barkın Us Son güncelleme 2 yıl önce

Deer Drive ile Tekrar Ava Çıkıyoruz!

Simülasyon oyunlarının en bereketli geçtiği dönemlerden birini şimdilik geride bıraktık diyebiliriz. 2014'ün en popüler oyunları arasında yer alan birçok yapım, ayrı telden de çalıyor olsa oyunculara tek bir hizmet için bir araya gelmişlerdi: simülasyon oyunlarının insanı ne kadar sarabileceği. Konumuz olan geyik avcılığı için herkesin aklına gelecek ilk isim olan Deer Hunter bu işi en iyi şekilde oyunculara yansıtarak, kendi oyunu içinde birçok geliştirmeye yer vermişti. Bunun üzerine simülasyon namına kısır geçen bu dönemde eğlenceli bir avcılık simülasyonu arıyorsanız Deer Drive bu boşluğu doldurmak üzere, herkesin denemesi için ücretsiz sürümüyle karşımıza çıkıyor.

Deer Drive'ın hedefi herhangi bir AAA oyun kadar kitleye hitap etmek olmasa da kendi çevresinde bu işi gayet iyi başarmış diyebiliriz. Oyun, kullanıcı dostu arayüzü, basit oynanış şeması ve zoru seven oyuncular için de bünyesinde barındırdığı mekaniklerle avcılık simülasyonları kategorisine alçak gönüllü bir giriş yapmış. Deer Hunter'da bolca vakit geçiren oyuncuların hemen ısınacağı oyunda birbirinden farklı özellikleri göz önünde bulundurmamız gerekiyor.

Öncelikle çoğu nişancılık oyunundan alışkın olduğumuz nefes kontrolü Deer Drive'da da karşımıza çıkıyor ve hedefinizi belirlerken işin can alıcı kısmını bu mekanik üstleniyor. Bunun dışında hayvan çeşitliliği bakımından da sizi sıkıntıya sokacak oyunda hedeflerinizin verdiği güçlendirmelere göre hem dakik hem de sakin avlanmalısınız. Ufak kuşlardan koca bir dağ ayısına kadar çeşitlilik gösteren hedefler arasında vurmamanız gerekenler de olduğu için pozisyon ayarlamanız da yine bir süreden sonra gereklilik halini alıyor.

Gerçekçi hava şartları, doğal çevrenin cıvıltıları ve el çizimiyle oluşturulmuş animasyonlarla atmosfer bakımından sizi tatmin eden oyunun fizik sistemine alışmak biraz zaman alsa da sonradan buna takılmıyorsunuz. Deer Drive'ın fizikleri için ragdoll sistemi kullanılmış. Avladığınız hayvanın kolu bacağı ayrı oynayınca komik görüntüler ortaya çıkabiliyor. Oyunun içerdiği parti moduyla birlikte arkadaşlarınızla da ava çıkabiliyor, rekorlar üzerine çekişme yaratabiliyorsunuz.

Not: Oyunun PC versiyonu ücretsiz olarak denenebilirken Mac için sadece tam sürüm bulunuyor.

Deer Drive Artı Yönleri
 • + Etkileyici el çizimi animasyonlar
 • + Atmosferi körükleyen doğa sesleri
Deer Drive Eksi Yönleri
 • - Bazı versiyonlarda teknik sorunlar çıkarabiliyor

Deer Drive için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Deer Drive crack, Deer Drive serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Ücretli
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
3 / 1,072
İşletim Sistemi:
Mac OS X
Üretici:
SCS Software

Aksiyon Popülerleri

 1. Counter Strike Global Offensive
  Counter Strike Global OffensiveYeni Counter-Strike Oyunu
 2. Red Crucible 2
  Red Crucible 2Mac İçin Online FPS Oyunu
 3. World of Tanks Blitz
  World of Tanks BlitzMac için Online Tank Savaşı Oyunu
 4. World of Warcraft
  World of WarcraftMac için World of Warcraft Full Oyun İstemcisi
 5. Deer Drive
  Deer DriveGeyik Avcılığı Oyunu