Deepworld

Deepworld

(Mac)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Deepworld
Deepworld
Deepworld
Deepworld

Mac için Platform ve Blok Birleştirme Oyunu

Alper Çetiner Son güncelleme 2 yıl önce

Terraria için ücretsiz bir alternatif arayanların göz atabilecekleri bir oyun!

Terraria ve Minecraft tarzı inşa etme oyunlarına merakınız varsa ve bu iki örnekten eskisi kadar keyif almayıp yeni arayışların peşine düştüyseniz Deepworld mutlaka göz atmanıza değecek bir oyun. Özellikle de Mac için olan oyunların sayıca ne kadar az olduğu düşünülecek olursa bu sandbox seçeneğini kaçırmamanız gerektiğine dair nedenlerin sayısı artıyor. İlk başışta türünün birçok örneğine benzeyen 2 boyutlu bir oyun olan Deepworld ücretsiz olması nedeniyle avantajlı bir konuma ulaşabiliyor.

Dünyayı etkileyen büyük bir felaket sonrasında steampunk esintileriyle yaratılmış olan bu dünya aslında oldukça tehlikeli. Keşif için çıkmış olduğunuz yolculuklarda asit yağmurlarından kaçıp sığınmanız gerekirken yer altından çıkan dev ahtapot canavarları da başa bela oluyor. Sizin buradaki göreviniz ise insanların hayatlarını kurtarabilecek sığınaklar inşa etmek olacaktır.

Yürüme ve zıplama gibi temel konrollerle birlikte jetpack de taşımanıza izin veren oyunda ulaşılamayacak noktalardan kaynak toplama veya yapınızı tamamlama gibi fırsatlarınız oluyor. Bu özellik başarılı olsa da size sunulan cihazın kontrolü biraz zor. Türünün ilk örneği olmasa da kendi has yenilikçi bir hava katmayı başaran Deepworld multiplayer sezonlarınızı ücretsiz olarak oynamanıza olanak tanıyor. Ne var ki, online kitlesi yeterince büyük olmayan oyun size kendinizi zaman zaman yalnız hissettirebilir.

Deepworld için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
3 / 341
İşletim Sistemi:
Mac OS X
Üretici:
Bytebin

Mac Oyunları Popülerleri

 1. Ski Challenge 15
  Ski Challenge 15Mac için Kar Kayağı Oyunu
 2. Assassin`s Creed 2 MacOS X Türkçe Yama
  Assassin`s Creed 2 MacOS X Türkçe YamaAssassins Creed 2 MacOS X İçin Türkçe Dil Yaması
 3. Deepworld
  DeepworldMac için Platform ve Blok Birleştirme Oyunu
 4. EVE Online
  EVE OnlineMac için Online Bilim-Kurgu RPG Oyunu
 5. Faces of Illusion
  Faces of IllusionMac için Bulmaca Oyunu