Dead Rising 4

Dead Rising 4

Editör Puanı: 4/5
4
Dead Rising 4
Dead Rising 4
Dead Rising 4
Dead Rising 4
Dead Rising 4
Dead Rising 4
Dead Rising 4
Dead Rising 4
Dead Rising 4
Dead Rising 4

Açık Dünya Tabanlı Zombi Oyunu

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 7 ay önce

Dead Rising 4'te zombi yğınlarının arasına dalarak katliam yapabiliyoruz!

Dead Rising 4, Capcom'un ünlü zombi oyunu serisinin son üyesi.

Açık dünya tabanlı bir aksiyon oyunu olarak tanımlanabilecek bir oyun olan Dead Rising 4'te seri içerisinde önemli bir yere sahip Frank West'in geri döndüğüne şahit oluyoruz. Dead Rising 3'ten bir yıl sonrasında geçen bir hikayeye sahip Dead Rising 4'te kahramanımız fotoğrafçılıkla uğraşan Frank West yeni bir zombi salgınıyla karşılaşıyor ve yaratıcılığını konuşturarak zombi sürülerinin arasında kurtulmaya çalışıyor. Biz de ona bu aksiyon dolu macerasında yardımcı oluyoruz.

Dead Rising 4, serinin önceki oyunları gibi yine şuursuzca zombilerin ortasına atlayarak zombileri parçalayabileceğiniz bir oyun. Fakat bu sefer zombi katliamının keyfini çıkarabilmeniz için geri sayım sistemi oyundan kaldırılmış. Bu da hazırladığımız silahlarla zombileri biçmek için dilediğimiz kadar vakit harcayabileceğimiz anlamına geliyor.

Dead Rising 4'te oyuncular uçuk silah seçeneklerine sahipler. Bu silahları çevreden toplayacağınız gibi planlarını ele geçirerek ve gerekli malzemeleri birleştirerek kendiniz de yaratabiliyorsunuz. Tüfekler, roket atarlar gibi silahlar sıradan silahlar arasında. Etrafa alev saçan kılıçlar, zombilere elektrik veren dev balyozlar, elektrikli testereler, dinamit fırlatan arbaletler diğer silah seçeneklerimizden bazıları.

Dead Rising 4'te dikkati çeken bir yenilik 4 kişilik co-op multiplayer oyun modu. Bu mod, oyunun senaryo modu haricinde olan bir mod. Oyunun senaryo modunu arkadşalarınızla birlikteo ynayamıyor oluşunuz biraz sıkıcı bir durum.

Dead Rising 4 için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretli
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
1 / 267
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Win10/Win8.1
Üretici:
Microsoft

Aksiyon Popülerleri

 1. Grand Theft Auto 5
 2. Zula
  ZulaTürk Yapımı Ücretsiz FPS Oyunu
 3. Critical Ops
  Critical OpsÜcretsiz Online FPS Oyunu
 4. Counter Strike Global Offensive
  Counter Strike Global OffensiveYeni Counter-Strike Oyunu
 5. Call Of Duty 2
  Call Of Duty 2Tek Oyunculu Aksiyon Oyunu