Dark Era

Dark Era

Editör Puanı: 4/5
4
Dark Era
Dark Era
Dark Era
Dark Era
Dark Era

Ücretsiz Fantastik MMORPG Oyunu

Cenk Barkın Us Son güncelleme 2 yıl önce

Zamanın ötesinde fantastik bir maceraya hazır olun!

Doğu ve batının tarihinde geçen altı farklı çağı konu alan, zaman yolculuklarıyla internet dünyasının en çok sevilen oyun türünü harmanlayan Dark Era sonunda kapalı beta'dan çıktı! Kendine has karakterleri ve bir dolu geçmişle piyasada bulunan birçok ücretsiz MMORPG'den farklılık gösteren Dark Era, son zamanlarda dikkatinizi çekecek oyunlardan biri olabilir.

Eski senelerin ücretsiz MMO'larını andıran oynanışıyla Dark Era aslında rakiplerine ders verir bir şekilde dolu içerikle oyuncuyu şaşırtıyor. Yenilikçi görev sistemi bir yana, şimdiye kadar gördüğünüz tüm MMORPG oyunlarında barınan özelliklerin bir arada olduğunu düşünün. Bir de bunun üstüne ilginç bir konuyla, zaman yolculuğuyla dönemleri birbirine bağlayan Dark Era şüphesiz son zamanların gözde MMORPG oyunu olmayı hak ediyor.

Oyunda toplam 3 farklı sınıf bulunuyor. Berserker, Assassin ve Wizard olarak dağılan üçlü klasik olarak savaşçı-suikastçi-büyücü kombinasyonu sunuyor. Biraz daha fazla sınıf seçeneği olsaydı Dark Era gerçekten çok iyi bir çıkış sağlayabilirdi diye düşünüyorum. Çünkü bu haliyle bile karakterlerin yetenek gelişimleri, talent ağaçları ve Atlas yetenekleriyle çok farklı şeyler yapabildiğini gördüm. Üstüne seviye atlamak da Dark Era'da çok zor olmadığı için kısa sürede kendinizi aksiyonun içinde bulabiliyorsunuz.

Seviye aldıkça değişen tek şey karakteriniz ve yetenekleriniz değil elbette; MMORPG'lerde oldukça tutan, oyuncular tarafından büyük ilgi gören evcil hayvan ve binek sistemi de 11. ve 17. seviyede sizleri bekliyor. 17'de açılan binek oldukça görkemli, haritalar arası daha hızlı yol almanızı sağlıyor. Evcil hayvanınız ise sizinle birlikte gelişerek savaşlarda sizze yardımcı oluyor. Daha doğrusu siz ne kadar güçlü hale gelirseniz o da o derece ölümcül bir hayvana dönüşüyor.

Bunların yanında aklınıza gelebilecek eşya/silah güçlendirmeleri, puan ve birikiminize göre ünvanlar, savaş alanları, zindanlar ve dahası Dark Era'da sizleri bekliyor. Oyuna girmek için gereken ufak boyuttaki dosyayı hemen yukarıdan indirip zamansız maceranıza başlayabilirsiniz!

Dark Era Artı Yönleri
 • + Konu bakımından oldukça farklı
 • + 3 boyutlu animasyon ve efektler
 • + Harita çeşitliliği
Dark Era Eksi Yönleri
 • - Arayüzde bulunan devasa ikonlar

Dark Era için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
11 / 1,541
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Win10/Win8.1
Üretici:
GAME 321

Macera ve RPG Popülerleri

 1. GTA 5 %100 Save
  GTA 5 %100 SaveGTA 5 İçin 0 Bitmiş Save Dosyası
 2. Unturned
  UnturnedÜcretsiz Online Zombi Oyunu
 3. Mount & Blade II: Bannerlord
  Mount & Blade II: BannerlordOrta Çağ Dövüş Simülasyonu
 4. Point Blank
  Point BlankOnline MMOFPS Oyunu
 5. Mount&Blade Warband
  Mount&Blade WarbandTürk Yapımı Rol Yapma Oyunu