iPhone 8
CS Wall Hack

CS Wall Hack

Editör Puanı: 4/5
4

289 Kullanıcı: 4.1/5

4.1
Poolday Çatışma Sırasında
 Assault Çatışma Sırasında 2
 Italy Rehineler
Duvar Arkası ve Silahlar

Counter Strike Duvar Hilesi

Deniz Gür Son güncelleme 2 yıl önce

Duvarın arkasından rakiplerinizi vurabileceğiniz Counter Strike duvar hilesi.

Not: İndireceğiniz dosyayı açarken şifre sorduğunda "TAMİNDİR" yazmanız gerekiyor.

Yılların eskitemediği Counter Strike oyununun hem en çok sevilen hem de en çok nefret edilen duvar arkasından görme hilesi. Rakip takımdaki oyuncuları duvar arkasından görmek dışında ateş edebilmenizi de sağlayan uygulama, böylece haksız bir avantaj elde ederek, rakiplerinizi kolayca öldürebilmenizi sağlıyor.

Elbette bu hile oynadığınız taktirde oyunun kendi amacından dışarı çıkmış oluyorsunuz ama zaman zaman açarak da eğlenmek amacıyla kullanılıyor. Bazı oyuncular ise işi abartı noktasına getirerek sürekli açarak sonunda banlanıyor.

Son yıllarda kurulan hemen hemen tüm Counter Strike serverlarında bu hacki kullanmanız mümkün değil çünkü ya serverın kendi koruması bulunuyor ya da farkedildiğiniz anda adminler tarafından banlanıyorsunuz. Duvar arkasından rakipleri vurduğunuzda, yakalanmanız da pek zor olmuyor haliyle.

Açabileceğiniz CS serverları bulduğunuzda kullanarak rakiplerinizi çıtır çerez gibi öldürebileceğiniz de bir gerçek çünkü, haritadaki duvarları yok gibi sayarak hem rakiplerinizi görüyor hem de onlara ateş edebiliyorsunuz. Counter Strike duvar hilesi olarak geçen CS Wall Hack, tamamen ücretsiz olarak sitemizden indirilebiliyor. Eğer duvardan ateş etme hilesi ile daha çok eğleneceğinizi düşünüyorsanız hemen indirip rakiplerinizi öldürmeye başlayın!

Programın Kullanımı: İlk olarak zipli olan dosyayı zip'ten çıkartın. Zipten tek bir dosya çıkacak onu açın ve dosya içerisinde bulunan 'cdhack' dosyasını iki kere tıklayın. Böylelikle program aktif hale gelecektir.
Daha sonra oyuna girerek 'end' tuşuna basın. Bu işlem sayesinde wall hack açılmış olacak. Öldüğünüzde wall kapanır tekrar açmak için aynı işlemi tekrarlayın. Eğer 'end' tuşuna bastığınızda 'cheats allowed' yazısı karşınıza çıkarsa wall açık kullanılıyor demektir, 'cheats stop' yazısı var ise program kapalı demektir. Tekrar 'end' tuşuna basarak tekrar programı çalıştırabilirsiniz.

Önemli! Bu yama birçok serverda özellikle punkbuster ( hazır server modunda bulunan hile önleyici ) olmadan rahatlıkla kullanılmıştır. Yalnız hile önleyici yamalar çıktığı için eskisi gibi etkili olamamaktadır hatta hile yaması çoğu zaman işlememektedir. Hilenin yapıldığı anlaşıldığında serverlardan adminler tarafından veya otomatik olarak oyuncu atılmaktadır, oyuncunun server'lara girişi engellenmektedir.

CS Wall Hack Eksi Yönleri
 • - Dürüst oyuncuların canını sıkabilir

CS Wall Hack için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
2,986 / 12,748,809
İşletim Sistemi:
Windows (Tümü)

Trainer Popülerleri

 1. CS Wall Hack
  CS Wall HackCounter Strike Duvar Hilesi
 2. GTA 5 Trainer
  GTA 5 TrainerGTA 5 PC Hile Programı
 3. Need For Speed Most Wanted Trainer
  Need For Speed Most Wanted TrainerMost Wanted için Ekstra Özellikler
 4. Assassins Creed Trainer
  Assassins Creed TrainerAssassins Creed Hile Programı
 5. Need For Speed Underground Most Wanted Super Mod