Combat Arms

Combat Arms

Editör Puanı: 4/5
4

11 Kullanıcı: 5/5

5

Online MMOFPS Oyunu

Behlül Göktepe Son güncelleme 6 yıl önce

Tamamen farklı ve sürekli değişen çatışma bölgelerine sahip Combat Arms oyunu için hazır olun. Kendi karakterinizi istediğiniz gibi düzenleyebilir ve çatışmalar için gerekli donanıma sahip olmasını sağlamalısınız. İşini bilen 15 oyuncuya karşı zorlu arazi koşullarında, terk edilmiş bölgelerde veya sık ormanlarda çatışmaya hazırlanın.

Kayıt işlemi sırasında takip etmeniz gereken adımlar için hazırladığımız videoyu izleyebilirsiniz:

Oyun içinde şu anda 7 tane oyun modu bulunuyor.

 1. Yok Etme (Elimination): Oyunun en çok oynanan ve klasikleşen modudur. Alpha ve Bravo olmak üzere iki takım bulunuyor ve takımlar birbirini yoketmek için çatışıyorlar.
 2. Tek Kişilik Ordu (One Man Army): Tek başınıza çatışmaya girmeye hazır mısınız? Bu modda karşınıza çıkan tüm düşmanları öldürmeye çalışıyorsunuz.
 3. Bul ve Yoket (Search & Destroy): Bu mod iki takım halinde oynanır ve her takımın yapması gereken farklıdır. Biri bölgeyi bombalamaya çalışırken diğer takım engel olmaya çalışır.
 4. Bayrak Kapma (Capture the Frag): Birçok oyunda yer alan bayrak kapma modunda karşı takımın bayrağını kendi bölgenize getirmeye çalışıyorsunuz.
 5. Ateş Takımı (Fire Team): Bu mod bilgisayara karşı oynanır. Bilgisayar tarafından kontrol edilen oyuncuları öldürerek işaretli bölgeye ulaşmaya çalışıyorsunuz.
 6. Karantina (Quarantine): Sadece Combat Arms'a özel bir mod olan karantina modu MMOFPS'ler arasındaki ilk zombi moddur. Oyunun en zevkli modlarından biri olan Quarantine Modda round başlangıcında 10'dan geriye sayılır. Geri sayım bitince oyunculardan 1 veya 2 kişi Zombi olur. Zombiler 2 dakika içinde diğer oyunculara hastalık bulaştırıp zombi yapmak zorundadır. İnsanlar ise zombiler çok dayanıklı olduğu için ya saklanmak zorunda ya da hep birlikte çalışmalıdırlar.
 7. Casus Avı (Spy Hunt)
Combat Arms Ekran Görüntüleri 0 thumbCombat Arms Ekran Görüntüleri 1 thumbCombat Arms Ekran Görüntüleri 2 thumbCombat Arms Ekran Görüntüleri 3 thumbCombat Arms Ekran Görüntüleri 4 thumbCombat Arms Ekran Görüntüleri 5 thumbCombat Arms Ekran Görüntüleri 6 thumbCombat Arms Ekran Görüntüleri 7 thumbCombat Arms Ekran Görüntüleri 8 thumbCombat Arms Ekran Görüntüleri 9 thumbCombat Arms Ekran Görüntüleri 10 thumbCombat Arms Ekran Görüntüleri 11 thumb

Sistem Gereksinimleri

 • İşlemci: Pentium 3 1Ghz
 • Hafıza (Ram): 256 Mb
 • Ekran Kartı: Geforce 2
 • MxDirectX: 9c versiyonu ve üstü
 • Hard Disk: 2Gb boş alan

Combat Arms için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
135 / 125,386
İşletim Sistemi:
Windows (Tümü)
Üretici:
Nexon

Macera ve RPG Popülerleri

 1. GTA 5 %100 Save
  GTA 5 %100 SaveGTA 5 İçin 0 Bitmiş Save Dosyası
 2. Mount & Blade II: Bannerlord
  Mount & Blade II: BannerlordOrta Çağ Dövüş Simülasyonu
 3. Point Blank
  Point BlankOnline MMOFPS Oyunu
 4. Mount&Blade Warband
  Mount&Blade WarbandTürk Yapımı Rol Yapma Oyunu
 5. Unturned
  UnturnedÜcretsiz Online Zombi Oyunu