Çılgın Tarla 3: Buz Devri

Çılgın Tarla 3: Buz Devri

Editör Puanı: 4/5
4

1 Kullanıcı: 3/5

3
Çılgın Tarla 3: Buz Devri
Çılgın Tarla 3: Buz Devri
Çılgın Tarla 3: Buz Devri

Çılgın Tarla Macerası Oyunu

Can Çevrim Son güncelleme 5 yıl önce

Alawar’ın sevilen oyun serilerinden birisi, Çılgın Tarla oyunlarının 3. Serisi olan Çılgın Tarla 3 macerası bu sefer hayranlarını buz devrine soğuk diyarlara yolculuğa çıkarıyor. Birçok farklı türü bulunan oyun serisi Çılgın Tarla ile bu sefer buzların olduğu soğuk diyarlara kuzey kutbuna gidiyoruz ve çiftliğimizi burada kontrol ediyoruz.

Oldukça eğlenceli, keyifli ve bir o kadarda sürükleyen yapısı ile Çılgın Tarla 3: Buz Devri zaman geçirmek için alternatif bir oyun arayan kullanıcılara adeta ilaç gibi gelecektir. Tamamen Türkçe olarak oynayabileceğiniz Çılgın Tarla 3: Buz Devri’nin sadece 30 dakikasını ücretsiz olarak oynayabilmektesiniz. Oyunun 30 dakikalık demosundan sonra oyuna devam etmek isterseniz ücretini ödeyerek satın almanız gerekecek.

Çılgın Tarla 3: Buz Devri’nin bir hikayesi de bulunuyor, hikayesine göz attığımız zaman; Join Scarlett bir gün bir gazetede bir ilana rastlar, ilanda yazan şey kuzey kutbunda bir çiftlik satılmakta olduğudur. Kendisine oldukça ilginç gelen bu çiftliği satın alan Scarlett kuzey kutbuna doğru çiftliğini görmek için yola koyulur.

Kuzey kutbuna yeni çiftliğine ulaşan Join Scarlett tam aradığı gibi buzulların içerisinde bir çiftlikle karşılaşır bu onun ihtiyacı olan tek şeydir, aynı zamanda bu soğuk macera esnasında dondurma yapan iki erkek kardeş ile de tanışır. Buz gibi bir macera sizleri bekliyor…

Çılgın Tarla 3: Buz Devri’nde 90. Level’a ulaşana kadar olabildiğince sıkı çalışmalısınız, ki bu soğukta ne kadar çalışılabilir. Eğlencenin ve çılgınlığın hız kesmeden devam ettiği Çılgın Tarla 3: Buz Devri’ne hayran kalacaksınız. Hemen deneme sürümünü indirip oyunu Türkçe olarak 30 dakika boyunca oynayabilirsiniz.

Çılgın Tarla 3: Buz Devri için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Çılgın Tarla 3: Buz Devri crack, Çılgın Tarla 3: Buz Devri serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
14 / 27,732
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Alawar
Kurulum adımlarında araç çubuğu, anasayfa değiştirme vb. seçenekler barındırır. Seçerek ilerleyiniz.

Çocuk Popülerleri

 1. Pepee İle İlk Oyunum
  Pepee İle İlk OyunumWindows 8 için Pepee Oyunu
 2. My Talking Angela
  My Talking AngelaWindows 8.1 için Konuşan Kedi Angela Oyunu
 3. Hayatım Çiftlik
  Hayatım ÇiftlikEğlenceli Çiftlik Oyunu
 4. 2013`ün En İyi Flash Oyunları - Paketi
  2013`ün En İyi Flash Oyunları - Paketi2013 İçin Seçtiğimiz En İyi Ücretsiz Flash Oyunlar
 5. Bedava Flash Oyun Paketi
  Bedava Flash Oyun Paketi2012 İçin Seçtiğimiz En Güzel Flash Oyunlar