Adres yeni sekmede açıldı...

Açılmadıysa tıklayın.

Stil sahibi erkeklerin tercihi

Reklamlar

Cheat Engine: Oyun Hile Programı

Cheat Engine, oyunlar içerisinde yer alan ayarları değiştirmenize olanak sağlayan ücretsiz ve profesyonel bir oyun hile programıdır.

Cheat Engine, açık kaynak kodlu olarak geliştirilen profesyonel bir oyun hile programıdır. Windows işletim sistemi altında çalıştırdığınız oyunlar üzerinde değişiklikler yapmanıza olanak sağlayan Cheat Engine ile oyunların zorluk ayarlarına doğrudan müdahale edebilirsiniz.

Örneğin oynadığınız oyunlar artık size kolay gelmeye başladıysa ve 100 can puanı size çok geliyorsa, kendinizi denemek adına can puanlarınızı düşürebilir veya bunun tam tersini yaparak oyunu daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Tüm bunların dışında Cheat Engine içerisinde yer alan kullanışlı araçlar yardımıyla popüler tarayıcı oyunları üzerinde bile hile yapmak mümkün. Hatta oyunlar üzerinde gördüğünüz hataları bile Cheat Engine indirerek düzeltebilirsiniz.

Program içerisinde yer alan memory scanner özelliği sayesinde seçmiş olduğunuz oyun üzerinde hangi ayarları değiştirebileceğinizle ilgili karşınıza gelen liste üzerinden gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Ayrıca program içerisinde hata ayıklama (debugger), çevirici (assembler), ters çevirici (dissambler), hız hilesi (speedhack), trainer oluşturucu, Direct 3D işleme araçları, sistem kontrol araçları ve çok daha fazla araç bir arada yer almaktadır.

Oyunlar üzerinde profesyonel olarak hile yapmanıza olanak sağlayacak olan bu başarılı yazılımı tüm oyun severlerin bir kez de olsa mutlaka denemesi gerektiğini düşünüyorum.

Not: Program kurulumu sırasında karşınıza gelecek üçüncü parti yazılım tekliflerine dikkat ediniz.

 • ziyretçi
  5
  - Cheat Engine 6.5 için ziyretçi dedi ki;

  cheat engine gayet iyi bir hack programı fakat kullanımı biraz zor herkeze önerdiğim bir hack programı

  Artı Yönleri: en güvenli hack programı Eksi Yönleri: google de ve facebook taki oyunların çoğunda işe yaramıyor
 • İSİMSİZ
  4
  - Cheat Engine 6.5 için İSİMSİZ dedi ki;

  güzel uygulama gerçekten işe yarıyor ama bazen haat veriyor

  Artı Yönleri: işe yaraması Eksi Yönleri: kaydetmeden öne bazen hata vermesi
 • MEHMET ÇEPİÇ
  Cheat Engine 6.5 için MEHMET ÇEPİÇ dedi ki;

  HARİKA PROGRAM ELLERİNİZE SAGLIK

 • -ZeKoN
  1
  - Cheat Engine 6.5 için -ZeKoN dedi ki;

  Şu saçma sapan "cheat engine güvenli" diyenlere inanmayın.. virustotalekine de inanmayın orada bu url yi aratırsanız SIFIR virus sgörürsünüz fakat İNDİRİLENİ GÖRÜNTÜLE adlı seçeneğe basarsanız işte burada binlerce trojan olduğunu farkedersiniz.. (Hatta Virustotal o kadar bile bulamadı yüklediğim Eset,Avast,MWF felan zaten bulamadığına çok şaşırdım açıkçası.. zaten trojan bu nasıl bulacak ki
  Hadi onu geçelim en azından programlama dili üzerine çok şey biliyorum cidden sonuç beni şok etti birsürü truva trojan o.c(Open Candy) bulunmakta.. 22 Kasım 2016 da Ne ekersen onu biçersin"e örnek veren "ZİYARETÇİ" arkadaşımıza katılıyorum...
  -Ay Yıldız Team -ZeKoN

  Artı Yönleri: Gerçekten Hacka işe yaraması Eksi Yönleri: Binlerce Trojan,Truva,OpenCandy ve win32'yi karıştıracak dosyalar bulunması..
 • eziz eyyubov
  5
  - Cheat Engine 6.5 için eziz eyyubov dedi ki;

  ben bu oyunlarin hilesini etmek istiyorum ama cheat engine yi indirmek istiom 1 tane gladyator 2 nin hilesini b
  iliyom

Cheat Engine için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.