Catlateral Damage

Catlateral Damage

4.0a (Mac)
Editör Puanı: 4/5
4
Catlateral Damage
Catlateral Damage
Catlateral Damage
Catlateral Damage

Mac için Ücretsiz Kedi Oyunu

Can Erdil Şentürk Son güncelleme 4 yıl önce

Catlateral Damage bir kedinin gözlerinden dünyayı görmenin ne olduğunu bize anlatan ve ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir kedi oyunudur.

Eğer kedi sahibiyseniz alışık olacağınız üzere, kediler genelde masa veya tezgah gibi yerden yüksek yerlerde bulunan eşyaları aşağı atma eğiliminde olurlar. Bu hareketler bize anlamsız gelse de kediler için can sıkıntısını giderme ve eğlence anlamına geliyor olabilir. İşte Catlateral Damage bu hissin tam olarak ne demek olduğunu gösteriyor.

Catlateral Damage'da küçük bir kediğiği kontrol ediyoruz ve bize verilen 2 dakika içerisinde 100.000 puanı toplamaya çalışıyoruz. Oyunda devireceğimiz her eşya bize belli bir puan kazandırmakta. Catlateral Damage'da kedimizi kendi bakış açısından kontrol ederek eşyaları yıkmak için patilerimizi kullanmaktayız. Kediyi yönlendirmek için A,S,D ve W tuşlarını kullanıyoruz. Kediyi zıplatmak içni Space, daha hızlı koşmasını sağlamak için Shift tuşlarını kullanmaktayız. Patilerimizi kullanmak için ise farenin sol, sağ ve orta tuşlarını kullanmalıyız.

Catlateral Damage'da eşyaları devirmek için masanın ve rafların üzerine çıkabilmekteyiz. Oyunu biraz oynadıktan sonra kediler için eşyaları devirmenin ne kadar eğlenceli olduğunu keşfedebilir ve sahibi olduğumuz kediye eşyalarımızı düşürdüğü için kızmayı bırakabiliriz.

Catlateral Damage için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
1 / 924
İşletim Sistemi:
Mac OS X
Üretici:
Chris Chung

Aksiyon Popülerleri

 1. Counter Strike Global Offensive
  Counter Strike Global OffensiveYeni Counter-Strike Oyunu
 2. Red Crucible 2
  Red Crucible 2Mac İçin Online FPS Oyunu
 3. World of Tanks Blitz
  World of Tanks BlitzMac için Online Tank Savaşı Oyunu
 4. Diablo 3
  Diablo 3Mac için Diablo 3 Kurulum Programı
 5. Paca Pong
  Paca PongPacman, Pong ve Space Invaders Karması Arcade Oyun