Candy Crush Soda Saga

Candy Crush Soda Saga

(Windows)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Candy Crush Soda Saga
Candy Crush Soda Saga
Candy Crush Soda Saga
Candy Crush Soda Saga
Candy Crush Soda Saga

Windows 10 için Candy Crush Soda Saga Oyunu

Erkan Calp Son güncelleme 1 yıl önce

Şekerleri eritmeye kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Candy Crush Soda Saga, popüler eşleştirme oyunu Candy Crush’ın devamı niteliğinde hazırlanmış, mobilin yanı sıra Windows platformunda da karşımıza çıkıyor. Yeni oyun modları ve animasyonlarla her zamankinden daha çekici ve daha bağlayıcı hale getirilen yeni Candy Crush oyununda yine ekstra can istemek için Facebook arkadaşlarımızı bildirim yağmuruna tutuyoruz.

Oynaması basit ve eğlenceli olduğundan her yaştan oyuncusu bulunan şeker eritme oyunu Candy Crush’ın popülerliğini bir yana bırakırsak Candy Crush Soda Saga aynı konseptte olmasına rağmen kısa sürede milyonlarca indirmeye ulaşmayı başardı. Son olarak Windows platformuna taşınan oyunda gözümüze ilk çarpan geliştirilmiş ve animasyonlarla daha çekici hale getirilmeye çalışıldığı belli görseller. Oyun ekranında şekerleri eritirken hele ki üst üste kombo yaptığımızda beliren animasyonlar oyunu bambaşka bir havaya sokmuş. Tabii ki bunda animasyonları öne çıkaran şeker balığı, şeker ayısı gibi figürlerin de rolü büyük.

Yeni karakter ve modların eklendiği devam oyununda da bölüm bölüm ilerliyoruz. Hedefimiz her bölümün başında kısa süreliğine beliriyor ve hedefimize ulaştığımızda sonraki bölüme atlıyoruz. Geçmekte zorlandığımız bölümlerde yardımcı olacak sınırlı sayıda güçlendiriciler yine karşımızda. Canlarımızı harcadığımızda yardımımıza koşacak Facebook arkadaşlarımız da bir dokunuş ötemizde. Oynanışı stili de farklılık göstermiyor. Basit kaydırma hareketiyle stratejik bir şekilde şekerleri tablodan yavaş yavaş eritiyoruz.

Windows 10 ile önyüklü geleceği söylenen ancak ayrı olarak indirebildiğimiz Candy Crush oyununu oynadıysanız, yeni modlarla zenginleştirilmiş yüzlerce bölüm içeren devam oynunu Candy Crush Soda Saga’yı da indirip başlamanızı öneririm.

Candy Crush Soda Saga için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
94 / 8,718
İşletim Sistemi:
Win10
Üretici:
King.com

Puzzle Popülerleri

 1. Papers, Please
  Papers, PleaseBulmaca Oyunu
 2. Zuma Deluxe
  Zuma DeluxeZuma Oyunu
 3. Balon Patlatma Oyunu
  Balon Patlatma OyunuBalon Patlatma Oyunu
 4. Candy Crush Saga
  Candy Crush SagaWindows 10 için Popüler Bulmaca Oyunu
 5. Candy Crush Soda Saga
  Candy Crush Soda SagaWindows 10 için Candy Crush Soda Saga Oyunu