Candy Crush Saga

Candy Crush Saga

(Windows)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Candy Crush Saga
Candy Crush Saga
Candy Crush Saga
Candy Crush Saga
Candy Crush Saga

Windows 10 için Popüler Bulmaca Oyunu

Erkan Calp Son güncelleme 2 yıl önce

Renkli şekerleri birleştirirken vaktin nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Candy Crush Saga, Windows 10 tablet ve bilgisayar kullanıcısı olarak ücretsiz indirip oynayabileceğiniz en eğlenceli üçlü eşleştirme oyunu. Mobilde kısa sürede milyonlarca indirmeye ulaşan bu oyunu Windows PC’nizde de oynayabilirsiniz.

Eşleştirme oyunu denilince akla gelen ilk isimlerden Candy Crush Saga uzun süre önce çıkmasına rağmen hala popülerliğini yitirmedi ve hem ülkemizde hem de yurt dışında oynanmaya devam ediyor. Bu denli popüler bir oyunun Windows PC’de olmaması düşünülemezdi ve nihayet bilgisayarımıza da indirip oynayabiliyoruz. Oyunun Windows 10 sürümünün mobildekinden hiçbir farkı olmadığını, klasik bilgisayarların yanında tabletlerde de oynanabilir olduğunu, Windows 10’a terfi etmeyen kullanıcılara açık olmadığını önceden belirteyim.

Üç eşleştirme oyunlarının atası diyebileceğimiz Candy Crush Saga’nın PC sürümünde de amacınız aynı renkte şekerleri toplamak. İlk etapta bunu başarmak son derece kolay; hatta oyunda nasıl ilerlemeniz gerektiğini gösteren bir alıştırma bölümünden geçiyorsunuz. Oyunda biraz ilerledikçe renkli şekerler fazlalaşıyor ve aynı renkte olanları birleştirmek için strateji uygulamanız gerekiyor. Zaman zaman performansınıza bağlı sunulan güçlendiriciler yardımınıza koşsa da bunlar belli bir kullanımdan sonra tükendiğinden yine şekerlerle düşünceli bir şekilde baş başa kalıyorsunuz. Bu noktada oyunun sosyal ağ desteğini kullanarak sizden daha ileride olan arkadaşlarınızdan yardım almanız mümkün.

Oynaması hem kolay hem de eğlenceli olduğundan milyonların sevgisini kazanmayı başaran Candy Crush Saga’nın Windows PC (bilgisayar) sürümünü internete bağlanmadan da oynabiliyorsunuz. Lakin arkadaşlarınızla yardımlaşabilmek, mobil cihazınızda oynadığınız oyuna bilgisayarınızda devam edebilmek için çevrimiçi olmanız şart.

Windows 10 Teknik Önizleme
Windows 10 Teknik Önizleme Windows 10 Teknik Önizleme

Candy Crush Saga için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
102 / 14,607
İşletim Sistemi:
Win10
Üretici:
King.com

Puzzle Popülerleri

 1. Papers, Please
  Papers, PleaseBulmaca Oyunu
 2. Zuma Deluxe
  Zuma DeluxeZuma Oyunu
 3. Balon Patlatma Oyunu
  Balon Patlatma OyunuBalon Patlatma Oyunu
 4. Candy Crush Saga
  Candy Crush SagaWindows 10 için Popüler Bulmaca Oyunu
 5. Candy Crush Soda Saga
  Candy Crush Soda SagaWindows 10 için Candy Crush Soda Saga Oyunu