Büyülü Mağara 2

Büyülü Mağara 2

Editör Puanı: 4/5
4

1 Kullanıcı: 2/5

2
Büyülü Mağara 2
Büyülü Mağara 2
Büyülü Mağara 2

Büyülü Mağara 2 Eşleştirme Oyunu

Can Çevrim Son güncelleme 5 yıl önce

Alawar’ın birbirinden harika eşleştirme oyunlarından birisi olan Büyülü Mağara oyunun ikinci ve yenilenmiş oyunu olan Büyülü Mağara 2 ile büyülü bir oyun keyfini yakalayacaksınız. Tamamen Türkçe dil desteğine sahip olan Büyülü Mağara 2’yi sisteminize hemen indirip kolay bir kurulum aşamasının ardından oynamaya başlayabilirsiniz.

Büyülü Mağara efsanesinin ikinci oyunu Büyülü Mağara 2’de de size verilen birbirinden farklı renkte ki büyülü taşları birbirine uygun şekilde eşleştirerek bölümleri aşmaya çalışmalısınız. Olabildiğince hızlı olmalı ve az hata yapmaya çaba göstermelisiniz.

Farklı farklı bölümlerden oluşan Büyülü Mağara 2’ye başlarken bizleri öncelikle kolay bölümler karşılıyor, ancak daha sonra doğal olarak bölümlerin geçilmesi zor bir hal alıyor. Eşleştirme oyunlarından keyif alan oyuncuların kesinlikle denemeleri gerek. Alawar kalitesini taşıyan başarılı yapımlardan bir tanesi.

Oyun boyunca sadece büyülü taşları eşleştirmiyoruz elbette, ayrıca her bir bölümde farklılık gösteren özel olaylara da müdahale ederek daha fazla puan toplayabiliyoruz. Örnek verecek olursak yangın söndürmek zorunda kalabiliyoruz, hem taşları eşleştirmekle hem de bu yangına müdahale etmekle uğraşacağımız için epey bir zorlu bölüm olacaktır.

Birbirinden farklı 3 oyun modu, canlı ve göze hitap eden grafikleri, oyunun atmosferini tamamlayan müzikleri ile Büyülü Mağara 2 benzeri diğer oyunlardan oldukça iyi bir oyun olduğunu gösteriyor. Hemen indirip bu heyecana sizde katılabilirsiniz.

Büyülü Mağara 2 için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Büyülü Mağara 2 crack, Büyülü Mağara 2 serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
9 / 12,986
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Alawar
Kurulum adımlarında araç çubuğu, anasayfa değiştirme vb. seçenekler barındırır. Seçerek ilerleyiniz.

Zeka Popülerleri

 1. Kim 500bin YTL ister?
 2. Kelime Oyunu+
  Kelime Oyunu+Windows 8 için Popüler Kelime Oyunu
 3. Bad Piggies PC
  Bad Piggies PCRovio'nun Kötü Domuzcuklar Oyunu
 4. Pepper Panic Saga
  Pepper Panic SagaTarayıcı Tabanlı Bulmaca Oyunu
 5. Adam Asmaca+
  Adam Asmaca+Windows 8 için Ücretsiz Adam Asmaca Oyunu