BombSquad

BombSquad

1.3.29 (Mac)
Editör Puanı: 4.5/5
4.5
BombSquad
BombSquad
BombSquad
BombSquad
BombSquad

Mac için Multiplayer Aksiyon Oyunu

Alper Çetiner Son güncelleme 3 yıl önce

BombSquad, diğer oyunlarla karşılaştırıldığında 8 kişilik oyuncu desteğiyle ön plana çıkan bir multipalyer kapışma oyunu. Bomberman benzeri dinamiklerle farklı haritalar üzerinden farklı mini oyunlarla yeni kapışmalar yaratbildiğiniz bu oyunda patlayıcı çeşitliliği oynanışa ayrı bir zevk getiriyor. Amacınız tabii ki sizinle aynı haritada olan diğer karakterleri havaya uçurmak. 8 kişilik bir oyun modunu destekleyen BombSquad, televizyona bağladığınızda yeterince Bluetooth Controller sahibi olamayacağınızı düşünmüş. Programcılar her mobil cihazınıza yükleyebileceğiniz bir uzaktan kumanda uygulaması hazırlamışlar. Buraya tıklayarak o uygulamaya ulaşabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla oynayacak zaman ve ortam sıkıntı olacaksa internet üzerinden rakip bulmanız da mümkün. Android kullanıcıları için ücretsiz görünen oyunda aslında reklamdan kurtulmak ve 3 kişiden daha fazla oyuncuyla oynayabilmek için oyun içi satın alma gerçekleştirmeniz gerekiyorken Mac'in başlangıçta ücret talep etmesi size reklamsız ve tamamlanmış bir oyun deneyimi sunuyor. Eğer kalabalık arkadaş ortamlarında oyun oynamanın keyfini çıkarabiliyorsanız BombSquad tam size göre bir oyun.

BombSquad için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda BombSquad crack, BombSquad serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Ücretli
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
3 / 1,025
İşletim Sistemi:
Mac OS X

Aksiyon Popülerleri

 1. Counter Strike Global Offensive
  Counter Strike Global OffensiveYeni Counter-Strike Oyunu
 2. Red Crucible 2
  Red Crucible 2Mac İçin Online FPS Oyunu
 3. World of Tanks Blitz
  World of Tanks BlitzMac için Online Tank Savaşı Oyunu
 4. Diablo 3
  Diablo 3Mac için Diablo 3 Kurulum Programı
 5. World of Warcraft
  World of WarcraftMac için World of Warcraft Full Oyun İstemcisi