Bomberman Online World

Bomberman Online World

4.4
Editör Puanı: 4/5
4

5 Kullanıcı: 4/5

4

Ücretsiz Online Bomberman Oyunu

Özgür Çınardalı Son güncelleme 7 yıl önce
Öğrenmenin kolay fakat ustalaşmanın ise zaman aldığı meşhur klasik oyunlardan Bomberman'in ücretsiz olarak dünyanın her tarafından oyuncularla online olarak oynayabileceğiniz yepyeni dünyası karşınızda.

 

1983'ten beri 25 yıldır oynanmadığı platform kalmayan ve her yeni neslin beğenisini kazanan heyecan dolu Bomberman oyunu ile eğlenceli ve zorlu dakikalar sizi bekliyor. Şimdi online olarak internet üzerinden ister arkadaşlarınızla isterse bulunduğunuz kıtanın sunucusuna bağlanarak tanımadığınız Bomberman tutkunlarıyla oyunu oynayabilme imkanına sahipsiniz.

Ücretsiz olarak sağlanan bu oyun ve servis 6 kişilik kıyasıya savaşların yapıldığı bir dünya. Amacınız rakiplerinizi bombalayarak oyunu kazanmak. Oyuna bağlandığınızda karşınıza çıkan lobiden diğer oyuncularla sohbet etmek imkanınızda var. Oyun içerisinde bonus eklentilerde alarak karekterinizi güçlendirebiliyorsunuz.

Bağış (Donate) sistemi ile ücretli kişiselleştirmelerde yapabildiğiniz bu klasik oyunun yepyeni tarzından TAMindir olarak çok fazla zevk alabileceğinizi ve gerek iş gerekse okul stresinizi kolaylıkla atabileceğinizi düşünüyoruz.

Oyun hakkında hazırlanmış bir tanıtım videosunuda bu adresten izleyebilirsiniz.

Uyarı! Programı yüklemek istediğinizde yönlendirileceğiniz sayfada alta kısımda "Securitycode:" yazan bölümün solundaki rakamları hemen sağdaki kutuya girip "Download File Now" butonuna bastığınız takdirde indirme işlemi başlayacaktır.

Bomberman Online World için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
14 / 39,659
İşletim Sistemi:
Windows (Tümü)
Üretici:
BMO WORLD

Arcade Popülerleri

  1. Super Mario Forever
    Super Mario ForeverSüper Kahraman Mario Oyunu
  2. DXBall
  3. Super Mario Flayer
  4. Transformice
    TransformiceWindows İçin MMO Platform Oyunu
  5. Grand Theft Auto