Angry Birds Star Wars

Angry Birds Star Wars

(Windows)
Editör Puanı: 4/5
4

8 Kullanıcı: 4.5/5

4.5
Angry Birds Star Wars
Angry Birds Star Wars
Angry Birds Star Wars

Windows 8 için Angry Birds Yıldız Savaşları Oyunu

Erkan Calp Son güncelleme 2 yıl önce

Kızgın Kuşlar Yıldız Savaşları Karakterlerine Bürünüyor

Angry Birds Star Wars, George Lucas’ın dünya çapında ilgi gören Yıldız Savaşları serisini tema alıyor ve Kızgın Kuşlar serisinin beşinci oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Windows 8 tablet ve masaüstü bilgisayarınızda hiçbir ücret ödemeden oynayabileceğiniz Angry Birds oyunlarından biri olan Angry Birds Star Wars’da kuşların liderini Luke Skywalker, domuzların liderini de Dart Vader rolünde görüyoruz.

Tatooine’de (Luke Skywalker’ın ana gezegeni) başlayan Cloud City’de (Hoth, Dagobah gezegenlerine de uğruyoruz.) sonlanan oyunun hikayesi de unutulmamış ve bir hayli ilginç. Kısaca; İsyancı kuşlarla kötü imparatorluğun savaşı sırasında isyancı casuslar imparatorluğun güçlü bir silahı olan PIG STAR’a ait gizli planları çalar ve isyancı kuşlara ulaştırmaya çalışırlar ancak bunun için bizim yardımımıza ihtiyaçları vardır.

Angry Birds Star Wars, Windows 8 platformu için deneme sürümü olarak geliyor. Tanıtım aşamasında tüm gezegenleri görme şansına sahip olamıyoruz. Oyun için belirlenen fiyat ise 7,99 TL.

Angry Birds Star Wars için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Angry Birds Star Wars crack, Angry Birds Star Wars serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
2 / 83,421
İşletim Sistemi:
Win8/Win8.1
Üretici:
Rovio Mobile

Arcade Popülerleri

 1. Super Mario Forever
  Super Mario ForeverSüper Kahraman Mario Oyunu
 2. DXBall
 3. Super Mario Flayer
 4. Transformice
  TransformiceWindows İçin MMO Platform Oyunu
 5. Little Fighter 2
  Little Fighter 2Küçük Dövüşcü Oyunu