Ücretsiz antivirüs programı 360 Total Security
Wolfteam

Wolfteam

Editör Puanı: 4/5
4

99 Kullanıcı: 4.6/5

4.6
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
1,656 / 956,347
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP/Win2000
Üretici:
Kategori Sırası:
Aksiyon #5
Wolfteam

FPS Oyunlarından Keyif Alıyorsanız Ücretsiz Sunulan Wolfteam'e Göz Atın

Ülkemizde çok sevilen ve oynanan Wolfteam, çok oyunculu nir FPS oyunudur. Wolfteam'i arkadaşlarınızla birlikte veya onlara karşı oynayabilirsiniz. Oynaması bedava bir oyundur. İsterseniz ilk olarak Wolfteam'in hikayesine değinelim.

İnsanların sağlık düzeylerini iyileştirmek için yapılan bir araştırma sırasında çok ilginç bir bulguya rastlanır. Buna göre, bazı özel insanların DNA'ları urtlarınkine çok benzemekte olduğu farkedildi. İşte bu buluştan sonra olanlar oldu. Çünkü bu insanların yaşam sürelerinin nitekim kısa olduğunun anlaşılması ile, onları iyileştirmek için ilaç geliştirilmeye başlandı. Raslantı eseri yapılmak istenen ilacın tam ters özelliği olan bir ilaç yapılınca bu özel insanların kurtlara dönüştürülebileceği anlaşıldı. Bu özelliği askeri alanda kullanmak ise kaçınılmazdı.

Kurtlar, çok fazla kuşuna karşı dayanıklılar ve yakaladıkları insanları hançerleyebiliyorlar. Oyun içinde kurt şekline ne zaman dönüşeceğinize siz karar veriyorsunuz. Tahmin edebileceğiniz gibi Wolfteam'in ana savaşı kurtlar ve insanlar arasında geçiyor. Kurtlar sadece pençeleri ile savaşırlarken, insanlar bir çok silahı kullanabiliyorlar. Fakat kurtlar daha dayanıklı iken insanlar daha kolay öldürülebiliyorlar. İki tarafında kendine güzel özellikleri var. İşin içine bir de yepyeni yetenekler ve karakter geliştirmeleri girince savaş tam bir yeteneğin yanında taktik savaşına da dönüşüyor. Sadece iyi bir FPS oyuncusu olmakla birlikte karakterinizi de geliştirmeyi unutmamanız lazım. Wolfteam'de 4 farklı jenerasyon var. Ve her jenerasyonda farklı farklı karakterler mevcut. Her karakterin ise kendi özel hikayesi var. Yani oyun yapımcıları oyunun hikayesine de önem vermişler. Ayrıca oyuna acemi er olarak başlayıp askeri rütbelerle ilerleyerek generalliğe kadar yükselebiliyorsunuz.

Oyunda tamı tamına 14 farklı oyun modu var. Birinden sıkıldığınızda hemen diğerine geçebilirsiniz. Her türlü kişisel oyun zevki için farklı bir oyun modu var denilebilir. Bu kadar çok oyun modu olur da bunları oynayabileceğimiz haritalar kaç tanedir? Wolfteam'de tam 30 farklı harita bulunuyor. Oyna oyna bitmez diyebiliriz.

Not: Oyun içerisinde Wolfteam Wall Hack veya benzeri hile programları kullanmak, hesabınızın süresiz olarak kapatılmasına neden olabilir. Bu sebeple Wolfteam hile ya da hileleri gibi durumlara ilgi duymanızı önermiyoruz. Wolfteam kayıt olma işlemini gerçekleştirdikten sonra oyunu oynayabilirsiniz. Wolfteam Rusya üzerinde de oldukça popüler olan oyunlar arasında yer alıyor.

Wolfteam için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Aksiyon Popülerleri

 1. Grand Theft Auto 5
 2. Counter Strike Online
  Counter Strike OnlineÜcretsiz Çevrimiçi Türkçe Counter Strike Oyunu
 3. Call Of Duty 2
  Call Of Duty 2Tek Oyunculu Aksiyon Oyunu
 4. Spider Man 2
  Spider Man 2Spider Man 2 Demo Oyunu
 5. Wolfteam
  WolfteamMultiplayer FPS Oyunu