Adres yeni sekmede açıldı...

Açılmadıysa tıklayın.
BAŞKA TARAYICI DENEMEK İSTER MİSİNİZ?
Yandex Browser
Yandex Browser

Türkiye'ye özel internette çalışmak için hızlı ve kullanışlı bir program.

ÜCRETSİZ İNDİR

Reklamlar

Tom Clancy’s The Division: TPS Aksiyon Oyunu

Tom Clancy’s The Division TPS türünde bir aksiyon oyunudur

Tom Clancy’s The Division 2016'nın en heyecanla beklenen oyunları arasında yer alan bir aksiyon oyunu.

Alışılagelmişten farklı bir post apokaliptik senaryoya sahip olan Tom Clancy’s The Division'da karşımıza zombiler veya nükleer bir felaket çıkmıyor. Amerika'da geçen oyunumuzun hikayesi ve insanların youğn bir şekilde alışveriş yaptığı bir tatil dönemi öncesinde başlıyor. Gizlice kullanılan bir biyolojik silah aracılığıyla yayılan bir virüs para gibi etkenlerle hızlı bir şekilde yayılıyor ve temel hizmetler birer birer çöküyor. İnsanların yiyecek ve su gibi kaynaklara erişiminin de mümkün olmadığı bu ortamda hayatta kalabilmek günlük bir mücadeleye dönüşüyor. İşte biz de bu ortamda virüsün ortaya çıkış nedenini araltıran bir hükümet ajanı olarak görev alıyoruz ve "The Division" ekibimizle New York'ta ölümcül bir maceraya atılıyoruz.

Tom Clancy’s The Division TPS - üçüncü şahıs bakış açısıyla oynanan bir aksiyon oyunu. Açık dünya tabanlı bir yapıya sahip olan Tom Clancy’s The Division, RPG elementleriyle zenginleştirliyor. Uzun bir hikaye sunan oyun boyunca özel ekipmanlar ve silahları yağmalayabiliyor, karakterimizi geliştirebiliyoruz. Ayrıca oyunun çok oyunculu sisteminde diğer oyuncularla özel eşyaların ve kaynakların hakimiyeti için savaşabileceğiz.Oyunda hafiften Gears of War'ı andıran bir siper sistemi olduğu söylenebilir. Oyun boyunca yüksek teknoloji ürünü araç ve ekipmanlara erişebiliyoruz.

Tom Clancy’s The Division yüksek grafik kalitesiyle dikkat çekmekte. Karakter modellemeleri yüksek detaylı çevre tasarımlarıyla birleşiyor. Tom Clancy’s The Division içerisinde keşfedilmeyi bekleyen karantina alanları, özel silah ve ekipman seçenekleri oyunculara zengin bir içerik sunmakta.

Tom Clancy’s The Division için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.