Knight Online World

Knight Online World

1.800
Editör Puanı: 5/5
5

Üye Puanı: 4/5

4

194 Üyenin Oyu

Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
202 / 600,130
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP/Win2000
Üretici:
Kategori Sırası:
Macera ve RPG #10
Knight Online World

Dünyanın en popüler ve en eski MMO oyunlarından birisi olan Knight Online World tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de oldukça popüler bir yapım olarak biliniyor. Oyunun bu kadar popüler olmasındaki en büyük neden ise hiç şüphesiz oyuncuyu kendine bağlayan eşsiz özellikleri. Eğer bir Knight Online World oyuncusuysanız ya bağımlısınızdır ya da bağımlısınız.

Muhteşem PvP mücadeleleri ve bitmek bilmeyen savaşlar. Ezelden beri devam eden PvP mücadeleleri Knight Online World’de her zaman çekişmeli olmuştur ve kaldığı yerden ateşli ve sert bir şekilde devam etmekte. Devasa büyüklükteki böylesi fantastik bir online oyuna da ancak böylesi başarılı bir PvP yakışırdı.

El Morad ve Karus arasında süregelen devasa savaştaki yerinizi almak için kendinize bir taraf seçerek sizde Knight Online World’ün muhteşem dünyasına adım atabileceksiniz. Kale kuşatmaları, kral olabilme şansı, büyülü güçler birçok karakter ve daha fazlası tamamen ücretsiz olan Knight Online World’e sizleri bekliyor.

Dünyanın dört bir yanından 10 milyondan fazla kişinin yaşadığı küçük bir dünya olan Knight Online World içinde dudak uçuklatacak bir macera sizleri bekliyor. Bu dünyaya adım attığınızda El Morad ve Karus arasındaki efsanevi savaşta hangi tarafta yer alıcağınızı belirliyor ve ardından karakterinizin gelişimine başlıyorsunuz.

Knight Online oynarken karakterinizin sınıfı ileride katılacağınız büyük savaşlarda veya küçük kavgalarda nasıl dövüşeceğinizi belirliyor. Sihir gücünün size en uygun güç olduğunu düşünüyorsanız büyücü olabilir, dilerseniz soğukkanlı bir rahip, kemik kıran güçlü bir savaşçı veya gölgelere gizlenen sinsi bir haydut olabilirsiniz.

Tamamen ücretsiz olan Knight Online oyunu üyelik sistemi ile çalışıyor. Oyunu indirip, üye oluyor ve ardından kurulumunu gerçekleştirdiğiniz oyun ile kendinizi amansız bir savaşın içinde buluyorsunuz. Knight Online karakter gelişimini hızlandıracak veya ileride büyük savaşlar yaparken size yardımcı olacak, avantaj sağlayacak seçenekler ve eşyalar satın alabileceğiniz ücretli hesap sistemine sahip.

Yepyeni arkadaşlar ve düşmanlar edinebileceğiniz bu popüler oyun ile eğlenceli ve heyecanlı vakit geçirebilirsiniz. Oyunu indirdikten sonra üye olmak, daha ayrıntılı bilgi edinmek veya ücretli hesap sistemine ulaşmak için bu adresi kullanabilirsiniz.

Ayrıca oyunu oynayan diğer Türk kullanıcılar ve TAMindir.com ziyaretçileri ile iletişime geçip yardım alabileceğiniz forum sayfasına gitmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sitemizde bulunan tüm online oyunlar için tıklayın.

Knight Online World için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Macera ve RPG Popülerleri

 1. Point Blank
  Point BlankOnline MMOFPS Oyunu
 2. Metin2
  Metin2Doğuya Has Macera MMO Oyunu
 3. The Sims 2
 4. Mount&Blade Warband
  Mount&Blade WarbandTürk Yapımı Rol Yapma Oyunu
 5. Unturned
  UnturnedÜcretsiz Online Zombi Oyunu