Farmville 2

Farmville 2

(Web)
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
315 / 86,877
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Kategori Sırası:
Web Oyunları #2
Farmville 2
Farmville 2 Artı Yönleri
 • + Üç Boyutlu Görselleri
 • + Yeni Oynanış Özellikleri
 • + Kolay Oynanabilirlik
Farmville 2 Eksi Yönleri
 • - Bağımlılık Yaratıcı

Dünyanın en önemli oyun firmaları arasında yer alan Zynga’nın yeni oyunu Farmville 2 kapılarını bütün oyunculara açtı. Daha önceden duyurusu ile hayranlarını heyecanlandıran başarılı yapım Farmville’in yeni oyunu olarak nitelendirilen Farmville 2 yeniden Zynga hayranlarında bir merak ve heyecan uyandırmayı başardı.

Benzer oyunların kat kat ötesinde bir görsellik ve oynanışa sahip olan Zynga’nın yeni Farmville oyunu Farmville 2 ile birlikte artık bizleri çok farklı bir çiftlik oyunu deneyimi bekliyor. Farmville 2’yi kısaca bir gözlemlediğimiz zaman gerçekten de ilk oyunundan çok büyük farklar taşıdığını ve alanındaki en iyi yapım olduğunu sahip olduğu kaliteli içeriği ve oynanışı ile kısa sürede anlıyoruz.

Oyunun en çok konuşulan ve beğenilen yeniliklerinden birisi bizlere sunduğu üç boyutlu görünümü… Farmville 2’nin sunduğu üç boyutlu görünümü sayesinde artık çiftliğimiz daha canlı bir hal alıyor ve oyun gerçek anlamda sahip olduğu kalite çıtasını bir kademe daha yukarı taşıyor. Gelişmiş görsellerinin yanı sıra Farmville 2 aynı zamanda oynanış anlamında da kullanıcılarına farklı yenilik ve kolaylıklar sağlamakta.

Sağlanan kolaylıktan kasıt; oyun artık çok daha basit ve anlaşılır bir hal aldı. Böylece Farmville oynamayı arzulayıp da oyunu bir türlü çözemeyeceğini düşünüp oynayamayan kullanıcılar için Farmville 2 kapısı açılmış oldu. Kolay basit ve anlaşılır kullanıcı ara yüzü ve oyun menüsü ile Farmville 2 Zynga’nın bu yıl oyun piyasasına sürdüğü en başarılı yapımlar arasında ve en başarılı çiftlik oyunu olarak lanse ediliyor.

Farmville 2’nin bizlere oynanış alanında getirdiği en önemli yeniliklerden birisi sulama sisteminde. Artık kolayca kuyulardan su çekebiliyor, tarla ve bitkilerinizi sulayarak onları yetiştirebiliyorsunuz. Bitki ve tarla yetiştirmenin yanı sıra Farmville 2’de hayvan yetiştirme konusu da farklı bir tabloda yer alıyor. Artık çiftlik hayvanlarınızı küçüklüğünden itibaren büyütebilecek ve onların gelişim sürecine şahit olacaksınız. Yenilenen ara yüzü ve oynanışı ile çok daha eğlenceli bir hale dönüşen Farmville 2 bir zamanların çiftlik oyunu çılgınlığını tekrar su yüzüne çıkarıyor.

Farmville 2 için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Web Oyunları Popülerleri

 1. Legend Online
  Legend OnlineOnline Rol Yapma Oyunu
 2. Farmville 2
  Farmville 2Online Üç Boyutlu Çiftlik Oyunu
 3. Smeet
  SmeetOnline Yaşam Simülasyonu
 4. Goodgame Big Farm
  Goodgame Big FarmOnline Çiftlik Simülasyonu
 5. Wrestling Game
  Wrestling GameOnline Güreş Oyunu

Farmville 2 Diğer Platformları