Counter Strike Online

Counter Strike Online

Editör Puanı: 5/5
5

74 Kullanıcı: 4.5/5

4.5
Counter Strike Online
Counter Strike Online
Counter Strike Online
Counter Strike Online

Counter Mı? Terörist Mi? Tarafınızı seçip düşmanlarınıza karşı savaşın.

Can Çevrim Son güncelleme 4 yıl önce

Half Life'la beraber hayatımızı değiştiren oyunlar arasında önemli bir yeri olan Counter Strike, şüphesiz dünyada olduğu kadar Türkiye'de de büyük bir ilgi görüyor.

İnternet kafe kültürünün yeşermesini sağlayan Counter Strike, 1999 yılındaki çıkışından bu yana hala popüler ve hala çok fazla oyuncunun ilgisine maruz kalıyor.

Bu sepeble, geçtiğimiz yıl içerisinde yurt dışında Valve tarafından piyasaya sunulan Counter Strike Online, artık Türk oyuncular için Türkiye'ye de geliyor.

Counter Strike Online, Türkçe dil desteğine sahip olarak Türk oyuncuların karşısına çıkacak. Oyun şu anda hazır ve sizleri bekliyor. Tek yapmanız gereken oyunun beta key'ine sahip olmak. Bunun için Counter Strike Online 200 Adet Beta Key Bizden Hediye yazısına giderek, beta key için başvuruda bulunabilirsiniz.

Counter Strike Online, aslında bildiğimiz klasik Counter Strike deneyimini ücretsiz olarak online ortama taşıyor. İnternet üzerinden arkadaşlarınızla mücadele edebileceğiniz oyunda Counter Strike'ın aşina olduğumuz oyun modları yer alıyor.

Counter Strike Online bizlere eskiden tanıdığımız Counter Strike oyununda bulunan oyun modları ile birlikte gelmekte. Bu modlara bir göz atacak olursak;

 • Bomba imha/kurma: Teröristler belirlenen noktalara bomba kurmaya çalışırlar ve kurup patlayabilirseler oyunu kazanırlar, Counter Terörist ekibi ise bombayı imha etmeye ve kurulmasına engel olmaya çalışır.
 • Rehine kurtarma: Teröristlerin kaçırıp sakladığı rehineleri güvenli bölgeye götürmeye çalışmalı ve oyunu kazanmalısınız.
 • Hapishane: Teröristler mahkum olurlar ve hapishaneden kaçmak için isyan başlatmalı ve başarılı olmak zorundalar.
 • Suikast: Teröristler belirli noktalarda durup Counter Terörist ekibinden bir gönüllüyü vurmaya çalışırlar, eğer gönüllü oyuncu vurulursa oyunu teröristler kazanır.
 • Kaçış Engelleme: Teröristler belli bir noktaya kaçmaya çalışırlar ve Counter Teröristler ise onları engellemeye çalışır eğer teröristler kaçış noktasına ulaşırsa oyunu kazanırlar.

Dolu dolu bir FPS oyunu olan Counter Strike Online’ı sizler de muhakkak denemelisiniz,

Counter Strike Online için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
2,290 / 837,617
İşletim Sistemi:
Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Valve Soft

Aksiyon Popülerleri

 1. Grand Theft Auto 5
 2. Zula
  ZulaTürk Yapımı Ücretsiz FPS Oyunu
 3. Counter Strike Online
  Counter Strike OnlineÜcretsiz Çevrimiçi Türkçe Counter Strike Oyunu
 4. Call Of Duty 2
  Call Of Duty 2Tek Oyunculu Aksiyon Oyunu
 5. Counter Strike Global Offensive
  Counter Strike Global OffensiveYeni Counter-Strike Oyunu