Battle For Graxia

Battle For Graxia

Editör Puanı: 4/5
4

Üye Puanı: 4.2/5

4.2

4 Üyenin Oyu

Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
1 / 24,614
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP
Üretici:
Kategori Sırası:
Aksiyon #334
Battle For Graxia

ÖNEMLİ NOT: Oyun resmi olarak kapatıldığı için indirme bağlantısı açık değildir. Dilerseniz alternatif oyunlara göz atabilirsiniz.

Takım bazlı online oyun severlerin yeni kahramanı olmaya aday Battle For Graxia ile harika bir aksiyon ve strateji deneyimine hazırlanın. Kısa bir süre önce Türkçe dil desteği kazanan yapımın takım bazlı bir oyun olması başlarda klişe oynanışa sahip online oyunları deneyen oyuncular için farklı gelecektir. Ancak oyunun hızlı ve kolay anlatımı sayesinde oyuna kısa süre içerisinde alışacak ve çok seveceksiniz.

Aksiyon ve strateji türlerinin birleştiği ender yapımlardan olan Battle For Graxia online oyunculara takım bazlı MobA deneyimi yaşatacak. MobA türüne ilkleri getiren yapım Battle For Graxia oyuncularına olağanüstü bir sosyalliğin kapısını açıyor. Diğer online oyunlara oldukça fazla iletişim desteği sunan Battle For Graxia ile sosyalleşmemek mümkün değil. Oyun sayesinde takımınıza birçok yeni arkadaş edinebileceksiniz.

Yapımcılığını Petroglyph’nin üstelendiği oyunun yayıncılığını ise Rise Game yapmakta. Oyun MobA türüne oldukça fazla yenilik getirmekte. Sosyal aktivite ve sosyal araçlar dışında oyunun türüne hassas etkileri de bulunan Battle For Graxia ile MobA türündeki diğer yapımlarda bulunmayan bir özelliği kullanabiliyoruz. Normalde sadece şampiyonu seçip kontrol edebildiğimiz MobA yapımların aksine Battle For Graxia ile oyun dışında da karakterimizi kontrol edebiliyoruz.

Battle For Graxia’nın farklı olduğunu söylemiştik, oyun içindeki savaşlarda bildiğiniz gibi seviye atlayabiliriz. MobA türündeki oyunlarda savaş esnasında seviye puanı kazanır ve seviyemizi ileriye taşıyabiliriz. Ancak Battle For Graxia ile savaş dışındaki aktiviteler ile de seviyemizi geliştirebiliriz. Bu özellikte oyunun bizlere farkını gösteriyor. Toplamda 20’in üzerinde efsanevi savaşçının bulunduğu oyundaki kahraman sayısı gün geçtikçe artmakta.

Battle For Graxia için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Aksiyon Popülerleri

 1. Grand Theft Auto 5
 2. Counter Strike Online
  Counter Strike OnlineÜcretsiz Çevrimiçi Türkçe Counter Strike Oyunu
 3. Spider Man 2
  Spider Man 2Spider Man 2 Demo Oyunu
 4. Wolfteam
  WolfteamMultiplayer FPS Oyunu
 5. Call Of Duty 2
  Call Of Duty 2Tek Oyunculu Aksiyon Oyunu