Minecraft

Minecraft

1.8.8 (Windows)
Editör Puanı: 5/5
5

276 Kullanıcı: 4.4/5

4.4
Lisans:
Ücretli
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
39,567 / 2,718,334
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win8.1
Üretici:
Kategori Sırası:
Strateji #1
Minecraft Ana Görünüm
Minecraft Ana Görünüm
Minecraft Artı Yönleri
 • + Özgür oynanış sistemi,
 • + Tarz sahibi grafikleri,
 • + Sonsuz crafting.

Orijinal Yapısıyla Dikkat Çeken Eğlenceli Bir Strateji Oyunu

Minecraft, kısa zaman içerisinde dünya üzerinde yüksek indirme sayılarını yakalamayı başaran en popüler strateji oyunlarından biri ve gün geçtikçe sahip olduğu oyuncu kitlesini arttırmaya devam ediyor. Blok kırma, yerleştirme ve hayatta kalma temelli bir oyun olan Minecraft'ı bu kadar popüler yapan en büyük özelliklerinin başındaysa oyuncuların sahip oldukları hayal gücünü sınırsız şekilde kullanabiliyor olmaları yatıyor.

Oyunun başlarında kırarak toplayacağınız bloklar yardımıyla gece ortaya çıkan yaratıklara karşı sığınmak için inşaa edeceğiniz küçük barınaklar sonrasında yavaş yavaş kendinizi geliştirmeye başlayarak farklı eşyalar ve araçlar üretebilmeye başlayacaksınız. Bir yerden sonra tek başınıza veya arkadaşlarınız yardımıyla kimsenin aklına gelmeyecek, hayalini dahi kuramayacağı yapılar veya mekanlar oluşturabileceksiniz.

Yaratıcılığınızın sınırlarını zorlayabileceğiniz bir oyun olan Minecraft'ın büyülü dünyası, dünya üzerinde birçok oyuncuyu etkilediği gibi sizleri de etkilemeyi başarabilir. Diğer oyuncular tarafından yapılan şeyleri gördükten sonra, ben daha iyisini yapabilirim diyerek başlayacağınız oyunda çılgınca projelerinizi hayata geçirebilirsiniz.

Ayrıca oyunun en eğlenceli kısımlarından birisi de karanlığın basmasıyla birlikte ortaya çıkan ve sizi avlamaya çalışan gizemli yaratıklar. Bu nedenle sabahın ilk ışıklarını görebilmek istiyorsanız yapmanız gereken ya bu yaratıklara karşı savaşmak ya da inşaa etmiş olduğunuz evinizde geceyi geçirerek sabah olmasını beklemek.

Minecraft arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz farklı ve sıradışı bir oyun arıyorsanız üretimin ve eğlencenin iç içe olduğu Minecraft'ı mutlaka denemenizi öneririm.

Minecraft için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Minecraft Ekran Görüntüleri

 • Minecraft Ana GörünümMinecraft Ana Görünüm
 • Minecraft Karakter 2Minecraft Karakter
 • Minecraft Ekran Görüntüsü 1 3Minecraft Ekran Görüntüsü 1
 • Minecraft Ekran Görüntüsü 2 4Minecraft Ekran Görüntüsü 2

Strateji Popülerleri

 1. Minecraft
  MinecraftPopüler Strateji Oyunu
 2. Minecraft
  MinecraftWindows 10 için Popüler Strateji Oyunu
 3. Minecraft Server
  Minecraft ServerMinecraft Sunucu Açma Uygulaması
 4. Age Of Empires 3
 5. Plants vs. Zombies
  Plants vs. ZombiesBitkilerle Zombi Öldürme Oyunu