Luxor

Luxor

Editör Puanı: 4.5/5
4.5

Üye Puanı: 3.7/5

3.7

14 Üyenin Oyu

Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
208 / 224,352
İşletim Sistemi:
WinXP/WinME/Win2000/Win98
Üretici:
Kategori Sırası:
Puzzle #3
Luxor

Luxor, bilgisayarlarımız üzerinden oynayabileceğiniz en eğlenceli bulmaca oyunlarından biri olarak karşımıza çıkyıor. Tarihi Mısır ülkesinde geçen oyunda, farklı şehirler içerisinde size verilen görevleri tamamlayarak oyunu bitirmeye çalışıyorsunuz.

Oyunda yapmanız gereken şey, aynı renkli en az 3 topu yanyana getirecek şekilde atış yaparak topların tamamını patlatmak. Topları patlattıkça puan kazanıyorsunuz. Ayrıca patlattığınız toplardan zaman zaman özel taşlar düşmektedir. Bu özel taşları yere düşmeden yakalayarak puanınızı daha fazla arttırabilir ve ekstra güçlü özellikler kazanabilirsiniz.

Hızlı düşünmeniz ve dikkatli hedef almanız gereken oyunda keyifli ve heyecanlı dakikalar yaşayabilirsiniz. Oyundaki grafikler ve ses efektleri mükemmel. Her bölüm farklı tasarlanarak içlerinde Mısır şemaları kullanılmış.

Her bölüm gittikçe zorlaşan bulmaca oyununda ekrana gelen toplar piramitlere ulaşmadan hepsini yok etmeli ve Mısır'ı kurtarmalısınız. İlk indirdiğinizde 60 dakikalık ücretsiz oynamı imkanı sunan oyunu beğendiğiniz takdirde satın alarak oynamaya devam edebilirsiniz.

Özellikler:

 • Sınırsız oyun
 • Heyecanlı ve Özel Oynanış
 • Özel güçlendiriciler
 • Yüzlerce farklı bölüm

Luxor için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Puzzle Popülerleri

 1. Zuma Deluxe
  Zuma DeluxeZuma Oyunu
 2. Balon Patlatma Oyunu
  Balon Patlatma OyunuBalon Patlatma Oyunu
 3. Luxor
  LuxorBulmaca Oyunu
 4. Sihirli Yapbozlar
  Sihirli YapbozlarWindows 8 için Yapboz Oyunu
 5. Zuma`s Revenge!
  Zuma`s Revenge!Zuma'nın İntikamı Oyunu