Infection Strike

Infection Strike

Editör Puanı: 3.5/5
3.5
Infection Strike
Infection Strike
Infection Strike
Infection Strike
Infection Strike

Infection Strike'da zombilere karşı savaşırken kahramanımızı geliştirebiliyoruz

Infection Strike Artı Yönleri
 • + Düşük dosya boyutu
 • + Türkçe desteği
Can Erdil Şentürk Son güncelleme 5 ay önce

Infection Strike oldukça küçük dosya boyutuna sahip olmasına rağmen bir hayli zengin bir içeriği oyun severlerin beğenisine sunan MMORPG türünde bir online FPS oyunu.

Infection Strike'da bizi korku dolu bir zombi oyunu hikayesi bekliyor. Dr. K adlı bir bilim adamı gizlice geliştirdiği virüs ile insanları yaşayan ölülere dönüştürerek onlara dilediğini yaptırabiliyor. Dr. K bu zombi ordusu ile dünyayı ele geçirme planları yapıyor. Biz de Dr. K'yi durdurmaya çalışan kahramanlardan biri olarak oyuna dahil oluyoruz ve zombilerle savaşıyoruz.

Infection Strike sadece 27 MB boyutundaki bir kurulum dosyasına sahip. Oyun sadece online karşılaşmalarda diğer oyuncularla savaştığınız basit bir FPS oyunu değil; Infection Strike içerisinde birçok farklı oyun modu yer alıyor. Infection Strike'da dilerseniz diğer oyuncularla klasik deathmatch türünde takımlar halinde savaşabilir, dilerseniz Biyokimyasal modunda mutasyona uğrayan oyuncuları durdurmak için çabalayabilir ya da kule savunma oyununa benzeyen modda dalga dalga üzerinize saldıran zombilerle tuzaklar kurarak savaşabilirsiniz. Şüphesiz ki oyunun en dikkat çeken yönü RPG modu. Bu modda bir MMORPG oyununda olduğu gibi görevleri tamamlayarak, zindanları temizleyip bölüm sonu canavarlarını keserek seviye atlayabiliyor, kahramanınızı geliştirebiliyor ve yeni silahların kilidini açabiliyorsunuz.

Infection Strike'ın grafiklerinin yüksek kaliteye sahip olduğu söylenemez; fakat oyun bu sayede düşük sistem gereksinimleri ile eski bilgisayarlarda bile rahatça çalışabiliyor. Oyunun tamamen Türkçe olması ise oyun artı puan kazandırıyor.

Infection Strike için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
39 / 2,318
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP/Win10/Win8.1
Üretici:
Oasis Games

Aksiyon Popülerleri

 1. Grand Theft Auto 5
 2. Zula
  ZulaTürk Yapımı Ücretsiz FPS Oyunu
 3. Counter Strike Global Offensive
  Counter Strike Global OffensiveYeni Counter-Strike Oyunu
 4. Call Of Duty 2
  Call Of Duty 2Tek Oyunculu Aksiyon Oyunu
 5. Spider Man 2
  Spider Man 2Spider Man 2 Demo Oyunu