Hearthstone

Hearthstone

(Mac)
Editör Puanı: 5/5
5
Hearthstone
Hearthstone
Hearthstone
Hearthstone
Hearthstone
Can Çevrim Son güncelleme 3 yıl önce

Hearthstone, Blizzard tarafından geliştirilen ve oldukça bağımlılık yapan ücretsiz bir dijital kart oyunudur.

Oyuncuların farklı karakter sınıflarında yer alan 9 adet kahramandan istediklerini seçerek rakiplerine karşı sıra tabanlı olarak oynayabilecekleri oyun içerisinde yer alan kahramanlar ve karakter sınıfları şu şekildedir: Rexar (Hunter), Uther Lightbringer (Paladin), Garrosh Hellscream (Warrior), Malfurion Stormrage (Druid), Gul'dan (Warlock), Thrall (Shaman), Anduin Wrynn (Priest), Valeera Sanguinar (Rogue) ve Jaina Proudmoore (Mage).

Her karakter sınıfının veya başka deyişle kahramanın kendisine özel kartları olduğu gibi tüm kahramanlar tarafından kullanılabilecek olan ortak kartlarda oyunda yer almaktadır.

Oynanışı her ne kadar basit olsa da oyun içerisinde geliştireceğiniz stratejiler ve kartlarınızı doğru şekilde kullanmanız kazanan tarafı belirleyecek olan en önemli unsurlardan bir tanesidir. Oyuncular oyuna başlarken oynamak istediği kahramana özel olarak 30 karttan oluşan desteyi istedikleri şekilde seçebilirler veya kahramanlar için otomatik olarak seçilmiş destelerle oyunu oynayabilirler.

Hearthstone üzerinde kullanacağınız destede savaşçı kartlarına, büyü kartlarına, silahlara ve özel yetenek kartlarına yer verebilir ve savaş alanında kahramanınızın özel yeteneklerini kullanabilirsiniz. Ayrıca günlük görevlerden ve maçları kazanarak toplayacağınız altınlar yardımıyla yeni kartlar satın alabilir ve destelerinizde bu kartları kullanmaya başlayabilirsiniz. Özel olarak elinizde bulunan fazla kartları eriterek elde ettiğiniz hammadde yardımıyla yeni kartlar açtırma şansına da sahipsiniz.

Şu an için sadece PC ve MAC kullanıcıları için açık beta sürümünde olan oyunun, yakın zaman içerisinde mobil platformlar üzerinde de kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

Blizzard oyunlarının ve Blizzard evreninin hayranı olan oyuncuların mutlaka oynamasını önereceğim Hearthstone'un gerçekten bağımlılık yaptığını söylemeden de geçemeyeceğim.

Hearthstone için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Toplam:
2,597
İşletim Sistemi:
Mac OS X

Mac Oyunları Popülerleri

 1. Ski Challenge 15
  Ski Challenge 15Mac için Kar Kayağı Oyunu
 2. Deepworld
  DeepworldMac için Platform ve Blok Birleştirme Oyunu
 3. Assassin`s Creed 2 MacOS X Türkçe Yama
  Assassin`s Creed 2 MacOS X Türkçe YamaAssassins Creed 2 MacOS X İçin Türkçe Dil Yaması
 4. Faces of Illusion
  Faces of IllusionMac için Bulmaca Oyunu
 5. EVE Online
  EVE OnlineMac için Online Bilim-Kurgu RPG Oyunu