Hearthstone

Hearthstone

(Windows)
Editör Puanı: 5/5
5

1 Kullanıcı: 5/5

5
Hearthstone
Hearthstone
Hearthstone
Hearthstone
Hearthstone
Hearthstone
Can Çevrim Son güncelleme 3 yıl önce

Hearthstone, dünyaca ünlü popüler oyun geliştiricisi Blizzard tarafından geliştirilen ve oldukça bağımlılık yapan ücretsiz bir dijital kart oyunudur.

Oyuncuların, Rexar (Hunter), Uther Lightbringer (Paladin), Garrosh Hellscream (Warrior), Malfurion Stormrage (Druid), Gul'dan (Warlock), Thrall (Shaman), Anduin Wrynn (Priest), Valeera Sanguinar (Rogue) ve Jaina Proudmoore (Mage) gibi farklı 9 adet kahramandan (karakter sınıfından) bir tanesini seçerek başlayacakları oyun sıra tabanlı olarak oynanmaktadır.

Oyun içerisinde her kahramanın (karakter sınıfının) kendisine özel kartları ve özel güçleri olduğu gibi her kahramanın (karakter sınıfının) ortak olarak kullanabileceği kartlar yer almaktadır.

Oldukça basit bir mantık üzerine kurulu olan Hearthstone'da amacınız kahramanınızı seçmek ve kahramanınıza özel olarak hazırlayabileceğiniz veya kahramanınıza göre otomatik olarak seçilen 30 kartlık deste ile rakiplerinize karşı mücadele etmektir.

Büyü kartları, savaşçı kartları, silah kartları, özel yetenekler kartları ve çok daha fazlasının yer verildiği oyunda, günlük olarak size verilen görevleri tamamlayarak kazanacağınız altınlar yardımıyla yeni kartlar satın alabileceğiniz gibi gerçek para ile de kart satın alma şansına sahipsiniz. Aynı zamanda elinizde fazla olan kartları yeniden değerlendirerek kendi istediğiniz kartlara sahip olabilirsiniz.

Oyun içerisinde bir rakibinizin bir sizin sırayla yapacağı hamleler sonunda 30 can puanını ilk kaybeden karşılaşmayı kaybetmiş sayılıyor. Rakiplerinize karşı yapacağınız karşılaşmalar sonrasında elde edeceğiniz deneyim puanlarıyla karakterinizin seviyesini yükseltebiliyor ve yeni kartlar açtırma şansına hak kazanabiliyorsunuz.

Şu an için sadece PC ve MAC kullanıcıları için açık beta sürümünde olan oyunun, yakın zaman içerisinde mobil platformlar üzerinde de kullanıcılarla buluşması bekleniyor.

Blizzard oyunlarının ve Blizzard evreninin hayranı olan oyuncuların mutlaka oynamasını önereceğim Hearthstone'un gerçekten bağımlılık yaptığını söylemeden de geçemeyeceğim.

Hearthstone için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
28 / 23,242
İşletim Sistemi:
Win8/Win7/Vista/WinXP

Kart Popülerleri

 1. Batak İhaleli
  Batak İhaleliİhaleli Batak Oyunu
 2. Batak
  BatakBatak Oyunu
 3. 123 Free Solitaire
 4. Pişti
  PiştiKart Oyunu
 5. Windows 7 Games For Windows 10
  Windows 7 Games For Windows 10Windows 7 Oyunlarını Windows 8 ve Windows 10'da Oynama Programı