Ücretsiz antivirüs programı 360 Total Security
CS Wall Hack

CS Wall Hack

Editör Puanı: 4/5
4

Üye Puanı: 4/5

4

276 Üyenin Oyu

Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
Türkçe
Geçen Hafta / Toplam:
11,167 / 12,154,752
İşletim Sistemi:
Windows (Tümü)
Kategori Sırası:
Trainer #1
Poolday Çatışma Sırasında
Poolday Çatışma Sırasında
CS Wall Hack Eksi Yönleri
 • - Dürüst oyuncuların canını sıkabilir

Duvarın arkasından rakiplerinizi vurabileceğiniz Counter Strike duvar hilesi.

Yılların eskitemediği Counter Strike oyununun hem en çok sevilen hem de en çok nefret edilen duvar arkasından görme hilesi. Rakip takımdaki oyuncuları duvar arkasından görmek dışında ateş edebilmenizi de sağlayan uygulama, böylece haksız bir avantaj elde ederek, rakiplerinizi kolayca öldürebilmenizi sağlıyor.

Elbette bu hile oynadığınız taktirde oyunun kendi amacından dışarı çıkmış oluyorsunuz ama zaman zaman açarak da eğlenmek amacıyla kullanılıyor. Bazı oyuncular ise işi abartı noktasına getirerek sürekli açarak sonunda banlanıyor.

Son yıllarda kurulan hemen hemen tüm Counter Strike serverlarında bu hacki kullanmanız mümkün değil çünkü ya serverın kendi koruması bulunuyor ya da farkedildiğiniz anda adminler tarafından banlanıyorsunuz. Duvar arkasından rakipleri vurduğunuzda, yakalanmanız da pek zor olmuyor haliyle.

Açabileceğiniz CS serverları bulduğunuzda kullanarak rakiplerinizi çıtır çerez gibi öldürebileceğiniz de bir gerçek çünkü, haritadaki duvarları yok gibi sayarak hem rakiplerinizi görüyor hem de onlara ateş edebiliyorsunuz. Counter Strike duvar hilesi olarak geçen CS Wall Hack, tamamen ücretsiz olarak sitemizden indirilebiliyor. Eğer duvardan ateş etme hilesi ile daha çok eğleneceğinizi düşünüyorsanız hemen indirip rakiplerinizi öldürmeye başlayın!

Programın Kullanımı: İlk olarak zipli olan dosyayı zip'ten çıkartın. Zipten tek bir dosya çıkacak onu açın ve dosya içerisinde bulunan 'cdhack' dosyasını iki kere tıklayın. Böylelikle program aktif hale gelecektir.
Daha sonra oyuna girerek 'end' tuşuna basın. Bu işlem sayesinde wall hack açılmış olacak. Öldüğünüzde wall kapanır tekrar açmak için aynı işlemi tekrarlayın. Eğer 'end' tuşuna bastığınızda 'cheats allowed' yazısı karşınıza çıkarsa wall açık kullanılıyor demektir, 'cheats stop' yazısı var ise program kapalı demektir. Tekrar 'end' tuşuna basarak tekrar programı çalıştırabilirsiniz.

Önemli! Bu yama birçok serverda özellikle punkbuster ( hazır server modunda bulunan hile önleyici ) olmadan rahatlıkla kullanılmıştır. Yalnız hile önleyici yamalar çıktığı için eskisi gibi etkili olamamaktadır hatta hile yaması çoğu zaman işlememektedir. Hilenin yapıldığı anlaşıldığında serverlardan adminler tarafından veya otomatik olarak oyuncu atılmaktadır, oyuncunun server'lara girişi engellenmektedir.

 • Ziyaretçi
  CS Wall Hack için Ziyaretçi dedi ki;

  gencler adamın kalbine nişan almıyor kayma olmuyor ve adamları duvar arkasından göremiyoru napmalıyım

 • ulas
  CS Wall Hack için ulas dedi ki;

  cs 1.6 için
  klasörü alın rakamlısını masaustune alın ismini cs 1.6 yapın acın ve mavi renkli dosyamı ne var acın onu launcher diyeni açın stardet mi ne demesi lazım sonra cs 1.6 açın

 • burakkrmc
  CS Wall Hack için burakkrmc dedi ki;

  sv_cheats (1 veya 0) noclip yazın zaten olumsuz olup duvarlardan geçionuz

  Artı Yönleri: gereksiz Eksi Yönleri: gereksiz
 • Rasim Yilmaz
  CS Wall Hack için Rasim Yilmaz dedi ki;

  beyler oyun kapalıyken sımsek ısaretlı yere basın oyuna gırın serwere gırın end tusuna basınn deletenın yanıdakı hıle aktıf olacaktır

 • Ahmet Kutay Kaya
  5
  - CS Wall Hack için Ahmet Kutay Kaya dedi ki;

  Arkadaşlar hile bazı serverlarda açılır bazılarında açılmaz . Açılmaz dediğim, ya sizi banlarlar (CDHACK - 130000 dakika ban ) ya da end e basınca oyundan atar. Kod olarak |bot 0 =aim yok|| bot 1=direk headshot|| bot 10=göğüs bölgesı|| bot 100=ayaklar ve bacaklar| dır.(Bu kodları delete ye basarak yazacaksınız). Delete ye ve end e basınca oyunun kapanmasını istemiyorsanız konsola "unbind end" ve "unbind del" yazarak sorunu çözebilirsiniz...Birazcık bile olsun yararım dokunduysa ne mutlu bana !

  Artı Yönleri: Süper Eksi Yönleri: Benim pc de bot 1 yazınca direk havaya bakıyo .d

CS Wall Hack için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

CS Wall Hack Ekran Görüntüleri

 • Poolday Çatışma SırasındaPoolday Çatışma Sırasında
 • Assault Çatışma Sırasında 2 2 Assault Çatışma Sırasında 2
 • Italy Rehineler 3 Italy Rehineler
 • Duvar Arkası ve Silahlar 4Duvar Arkası ve Silahlar

Trainer Popülerleri

 1. CS Wall Hack
  CS Wall HackCounter Strike Duvar Hilesi
 2. Need For Speed Most Wanted Trainer
  Need For Speed Most Wanted TrainerMost Wanted için Ekstra Özellikler
 3. GTA 5 Trainer
  GTA 5 TrainerGTA 5 PC Hile Programı
 4. Assassins Creed Trainer
  Assassins Creed TrainerAssassins Creed Hile Programı
 5. Call Of Duty 4 Trainer
  Call Of Duty 4 TrainerCall Of Duty 4 Hile Programı