Awesome Zombie Sniper

Awesome Zombie Sniper

Editör Puanı: 4.5/5
4.5
Lisans:
Ücretsiz
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
14 / 3,648
İşletim Sistemi:
Win8/Win8.1
Üretici:
Kategori Sırası:
Aksiyon #190
Awesome Zombie Sniper

Awesome Zombie Sniper Windows 8 ve üzeri işletim sistemlerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir FPS oyunudur.

Awesome Zombie Sniper'da zombiler tarafından istila edilmiş bölgelerde elimize bir silah tutuşturuluyor ve hayatta kalmamız isteniyor. Oyunda zombiler her köşe başında ve bize saldırmak için tetikte bekliyor. Toplu olarak ve dalga dalga üzerimize saldıran zombiler tarafından ısırılmamalı ve cephanemizi tüketmeden zombileri yok etmeliyiz.

Oyunda kaynak yönetimi önemli bir yere sahip. Bölümlerde zombilerle çarpışırken bir yandan da sağlık paketleri gibi ekipmanları ve cephane araştırması yapmalı ve bölümü geçmemiz için kritik öneme sahip bu öğeleri toplamalıyız. Oyunda bolca aksiyon ve gerilim mevcut. Oyunda farklı silahları satın alabiliyoruz.

Awesome Zombie Sniper'da yer alan haritalar oldukça geniş çaplı. Bu haritalarda zombileri bularak avlamalı ve sonraki dalgaya geçmeliyiz. Kimi zaman sonbahar aylarında bir tarlada zombileri avlarken kimi zaman karanlık ve ürpertici bir ormanda zombilerin peşine düşüyoruz.

Awesome Zombie Sniper'da kahramanımızı A, S, W ve D tuşlarını kullanarak yönetirken farenin sol tuşu ile ateş ediyor, sağ tuşu ile zoom yapıyoruz. Silahımızın şarjörünü değiştirmek için zoom modundan çıkmamız gerekmekte. Space tuşu ise zıplamamızı sağlıyor.

Awesome Zombie Sniper için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.

Aksiyon Popülerleri

 1. Grand Theft Auto 5
 2. Counter Strike Online
  Counter Strike OnlineÜcretsiz Çevrimiçi Türkçe Counter Strike Oyunu
 3. Spider Man 2
  Spider Man 2Spider Man 2 Demo Oyunu
 4. Wolfteam
  WolfteamMultiplayer FPS Oyunu
 5. Call Of Duty 2
  Call Of Duty 2Tek Oyunculu Aksiyon Oyunu