Angry Birds Space

Angry Birds Space

(Windows)
Lisans:
Deneme Sürümü
Dil Desteği:
İngilizce
Geçen Hafta / Toplam:
119 / 111,084
İşletim Sistemi:
Win8/Win8.1
Üretici:
Kategori Sırası:
Arcade #8
Angry Birds Space

Kızgın Kuşlar Uzay Domuzcuklarına Karşı

Kızgın Kuşlarımızın bu seferki durağı uzay. Yer çekimi olmayan gezegende yeşil domuzcuklara karşı mücadele verdiğimiz Angry Birds Space oyununda 8 yeni karakterle tanışıyoruz.

Kızgın Kuşların sıfır yer çekimi olan yüzlerce gezegende domuzcuklarla karşı karşıya geldiği Angry Birds Space’in de serinin diğer oyunları gibi bir hikayesi bulunuyor. Kızgın kuşlarımızın yumurtaları bir pençe tarafından alıp götürülüyor. Kahramanlarımız da doğal olarak yumurtalarını kaçıran gücün peşine düşüyor. Ancak gittikleri yerde bir sürprizle karşılaşıyorlar; Galaksinin dört bir tarafı uzay domuzcukları ile çevrilmiş ve domuzcukları hiç olmadıkları kadar acımasız.

Angry Birds serisinin dördüncü oyunu olarak karşımıza çıkan Angry Birds Space’de farklılık gösteren sadece mekan ve bulmacalar değil. Kahramanlarımızı çeşitli aksesuarların içerisinde görüyor ve oyun esnasında özel güçlere sahip olduğunu anlıyoruz.

Angry Birds Space, Windows 8 tablet ve bilgisayar kullanıcıları için ücretsiz oynama seçeneği ile geliyor. Oyunun tam sürüm fiyatı ise 7,99 TL.

Angry Birds Space için Yorum yap ve Puan ver

Üye olmadan yorum gönderebilirsiniz.
Lütfen yorumlarınızda Angry Birds Space crack, Angry Birds Space serial, license key gibi bilgiler yazmayınız. Ayrıca Rapidshare, Hotfile, Fileserve, Wupload, Uploadstation ve Filesonic vb. dosya paylaşım sitelerinden bağlantı paylaşmayınız.

Arcade Popülerleri

  1. Super Mario Forever
    Super Mario ForeverSüper Kahraman Mario Oyunu
  2. Super Mario Flayer
  3. DXBall
  4. Grand Theft Auto
  5. Transformice
    TransformiceWindows İçin MMO Platform Oyunu

Angry Birds Space Diğer Platformları